piątek, 26 lutego, 2021
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Wiadomości z kraju i ze świata

217 nowych przypadków w Polsce, w tym 3 na Opolszczyźnie

Resort zdrowia poinformował dziś rano o nowych przypadkach zakażenia wirusem SARS-Cov-2: „Mamy 217 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (163), dolnośląskiego (26), świętokrzyskiego (11), lubelskiego (7), wielkopolskiego (3), opolskiego (3), zachodniopomorskiego (2), małopolskiego (1), podlaskiego (1)”.

Łącznie, w całej Polsce odnotowano do tej pory 18 746 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 548 na Opolszczyźnie.

„Informujemy o 3 nowych zakażeniach w regionie. Dotyczą one kobiety i mężczyzny w sile wieku z powiatu oleskiego oraz mężczyzny w wieku senioralnym z powiatu krapkowickiego. Na tę chwilę to wszystkie informacje, którymi dysponujemy na temat tych osób. Łączna liczba dotąd potwierdzonych przypadków w regionie wynosi już 548. Mamy również kolejnego ozdrowieńca. Jest to mężczyzna w średnim wieku z powiatu opolskiego, który przebywał w izolacji domowej” – czytamy w komunikacie biura wojewody opolskiego.

Dodajmy, że od początku wybuchu epidemii w Polsce zmarło 929 osób (w tym 39 na Opolszczyźnie). 7 628 pacjentów wyzdrowiało (w tym 216 na Opolszczyźnie).

Leave a Reply