niedziela, 9 sierpnia, 2020
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Galeria zdjęćCzarnowąsyRegion OpoleWiadomości

Dni Dzielnicy Czarnowąsy. Czekają ostatnie atrakcje

To już prawie koniec dorocznej imprezy w Czarnowąsach. Za nami mnóstwo atrakcji, a co nieco czeka jeszcze na spóźnialskich.

Dni Dzielnicy Czarnowąsy tradycyjnie trwały dwa dni, a ich program tradycyjnie był bardzo bogaty. Na scenie pojawiło się wielu utalentowanych artystów, z zespołami Duo Karo i Kafliki na czele. Były konkursy, między innymi na najdłuższe wąsy oraz dwie loterie fantowe z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród stoisk znalazł się też namiot, w którym mieszkańcy mogli poznać zasady tegorocznego budżetu obywatelskiego i inicjatywy lokalnej oraz zgłosić swoje pomysły. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych, wśród których prym wiodły karuzele, oraz szerokiej oferty gastronomicznej.

To jednak nie koniec. Warto jeszcze odwiedzić plac przy kościele parafialnym w Czarnowąsach, by wziąć udział w ostatnich wydarzeniach zaplanowanych na tegoroczne Dni Dzielnicy. O godz. 19:00 na uczestników będzie czekać występ chóru wojskowego Metronom. Losowanie nagrody głównej w żółtej loterii – roweru, zaplanowano na godz. 20:00. Wtedy też zostanie wylosowana para narzeczonych, która za darmo otrzyma profesjonalne wsparcie wedding plannera przy organizacji ślubu i wesela. Później, o godz. 21:00, ruszy dyskoteka do białego rana, która zwieńczy te dwa imprezowe dni.

Więcej w kolejnym numerze Echa Gmin Opolskich.

Dodaj komentarz