piątek, 21 czerwca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina Popielów

Ferie zimowe z Centrum Kultury. Start już za tydzień

Już za tydzień rozpoczną się ferie zimowe, a wraz z nimi seria zajęć organizowanych przez Centrum Kultury oraz KGW „Leśne Babki” z Kaniowa. Przypominamy, że od 15 do 26 stycznia na najmłodszych czekać będzie ogrom warsztatów, gier i zabaw, a także wycieczka na wystawę klocków Lego we Wrocławiu.

Wśród atrakcji znalazły się projekcje filmowe, bal karnawałowy (o którym pisaliśmy TUTAJ), różnego rodzaju warsztaty, gry i zabawy. Większość zajęć zaplanowano w SCKTiR w Popielowie oraz w Domu Kultury w Karłowicach, ale kilka niespodzianek czekać będzie też w świetlicach wiejskich w Kaniowie i Rybnej. Natomiast 24 stycznia odbędzie się wycieczka do Wrocławia, do udziału w której zaproszone są wszystkie dzieci od 6. roku życia. Celem będzie nowa wystawa klocków Lego.

Koszt udziału w zajęciach w Popielowie i Karłowicach wynosi 10 zł za dzień, wycieczka do Wrocławia kosztuje 100 zł, zajęcia w świetlicach są natomiast darmowe. Trzeba jednak pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są w sekretariacie Centrum Kultury (ul. Powstańców 34, nr tel.: 774–692–193).

fot. Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Popielowie

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz