poniedziałek, 23 maja, 2022
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Ciekawostki

Filmowe propozycje na weekend (26-28 czerwca)

Kolejna porcja propozycji filmowych, jakie można znaleźć w telewizji w ten weekend. Przypominamy, że do naszego dwutygodnika zawitał program telewizyjny. W każdym numerze znajdziecie aktualny program tv najpopularniejszych stacji, a w piątki na naszej stronie internetowej wybrane propozycje filmowe na weekendowe wieczory.

 

PIĄTEK

TVN 7
20.00 Słodki listopad
Sara Deever jest czarującą, piękną i niezależną kobietą, która z żadnym mężczyzną nie wiąże się na dłużej niż miesiąc. W czasie tych 30 dni stara się im pomóc z ich problemami emocjonalnymi. Podczas testu na przedłużenie prawa jazdy poznaje Nelsona Mossa – nowojorskiego biznesmena odnoszącego sukcesy w branży reklamowej i pracoholika. Z jego powodu dziewczyna nie zdaje egzaminu i nie może prowadzić samochodu przez następny miesiąc. Nelson zostaje więc kandydatem na „listopadowego” partnera. Sara nie przewidziała jednak, że między nimi pojawi się gorące uczucie.

Polsat
20.05 U Pana Boga w ogródku
W Królowym Moście – małym miasteczku znajdującym się na Kresach Wschodnich – pojawiają się nowi bohaterowie. Jednym z nich jest Marian Cielęcki, najgorszy absolwent szkoły policyjnej, którego przełożeni skierowali go właśnie tutaj, ponieważ okolica słynie z minimalnej przestępczości. W dodatku pod lasem osiedla się świadek koronny w procesie mafii, któremu trzeba zapewnić ochronę.

TVN
20.05 Strzelec
Były snajper korpusu marines, Bob Lee Swagger, zostaje nakłoniony do ochrony prezydenta Stanów Zjednoczonych, ponieważ ktoś czyha na jego życie. Zamachowiec najprawdopodobniej także jest wykwalifikowanym snajperem i zaatakuje podczas dyplomatycznej wizyty etiopskiego arcybiskupa. Swagger, jako specjalista, angażuje się w tę sprawę. Ostatecznie jednak zamach dochodzi do skutku, w wyniku czego ginie arcybiskup. Ranny i obarczony winą Bob rusza w pogoń za prawdziwym zabójcą, aby odkryć kto i dlaczego go wrobił.

Polsat
22:45 Max Payne
Filmowa wersja kultowej gry komputerowej. Żona i córka detektywa nowojorskiej policji Maxa Payne’a zostają zamordowane. Bandyci byli pod wpływem syntetycznego narkotyku Valkiria, który zamienia ludzi w agresywne bestie. Max dołącza więc do biura anty-narkotykowego, gdzie razem z przyjacielem Alex’em Balderem odkrywa, że za rozprowadzanie Valkyrii odpowiedzialny jest właściciel nocnego klubu Jack Lupino. Alex ginie, a Max staje się głównym podejrzanym. Ścigany przez mafię i policję rusza na wojnę z Lupino i jego ludźmi.

SOBOTA

TVN 7
20.00 Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów
Sherman Klump postanawia się ożenić z koleżanką z pracy, Denise Gains. Plany profesora psuje jednak powrót jego alter ego – Buddy’ego Love, który chce ukraść wynaleziony przez profesora eliksir młodości. Sherman usiłuje powstrzymać go za wszelką cenę i raz na zawsze rozprawić się ze złą stroną swojej osobliwości. Wykorzystując badania przyszłej żony nad DNA, chce pozbyć się kodu genetycznego Buddy’ego ze swojego organizmu.

TVP 2
20.05 Książę
Paul jest samotnym ojcem i byłym bossem gangsterskiego półświatka Las Vegas. Gdy jego córka zostaje porwana, wraz z przyjacielem z dawnych lat – Samem – wraca do Miasta Grzechu. Za uprowadzeniem dziewczyny stoi Omar, bezwzględny gangster, który przez lata czekał na okazję do zemsty. Aby odzyskać córkę, Paul będzie musiał więc stawić czoła nie tylko przeszłości, ale też dawnym wrogom.

Polsat
22.35 Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki
Profesor Henry „Indiana” Jones powraca po 19 latach. Miejsce pokonanych nazistów zajęli komuniści, a przedstawiciele rządu naciskają, by usunąć Indianę z uczelni. Profesor poznaje młodego chłopaka, Mutta Williamsa, który proponuje, że w zamian za pomoc w prywatnej sprawie naprowadzi go na ślad Kryształowej Czaszki. W drodze do tajemniczego miasta w Ameryce Południowej, gdzie ma znajdować się artefakt, Jonesowi depczą po piętach sowieccy agenci, którzy wierzą, że za sprawą czaszki będą mogli zapanować nad światem.

TV Puls 2
23.50 Hostel 2
Kontynuacja horroru o hostelu, którego goście są w okrutny sposób mordowani przez bogatych biznesmenów, zaspokajających w ten sposób swoje chore fantazje. Tym razem trafiają tam trzy młode Amerykanki, przebywające w Rzymie na wymianie studenckiej. Dziewczyny postanowiły odpocząć od nauki i wyruszyć na wymarzone wakacje, odwiedzając znane stare miejsca w Europie. Jednak sielanka się kończy, gdy wkraczają do czeskiego hostelu.

NIEDZIELA

TVN 7
20.00 Matrix Rewolucje
Finał kultowej trylogii. Zbuntowany program Smith rozpoczyna przejmowanie kontroli i grozi zniszczeniem imperium, realnego świata i Matrixa. Jedyną nadzieją na ratunek jest Neo, który decyduje się zawrzeć układ z największą potęgą świata maszyn – Deus Ex Machina. O losach całego świata i dwóch cywilizacji zadecyduje teraz konfrontacja ze Smithem.

TVP 1
22.35 Miłość w Indiach
Pochodząca z Paryża młoda adwokatka Anna zamierza wziąć ślub z Francoisem. Uroczystość ma odbyć się w indyjskim mieście Dżajpur. Wybranek dziewczyny jest już na miejscu, a ona ma dotrzeć tam z siostrą Betty. Po drodze Anna gubi jednak urnę z prochami matki Francoisa, którą miała dostarczyć na miejsce ślubu. W poszukiwaniach pomaga jej nowy znajomy, przystojny Ravi.

TVN
22.35 Mroczny Rycerz powstaje
Po ośmiu latach życia jako zbieg, oskarżany o śmierć Harveya Denta Batman wraca. W Gotham City pojawia się bowiem nie tylko sprytna włamywaczka Kobieta-Kot, dzięki której grupa terrorystów doprowadza Wayne Enterprises do bankructwa, ale o wiele większe zagrożenie – demoniczny Bane. Batman musi stoczyć kolejną walkę o przetrwanie Gotham i jego samego.

TVN 7
22.45 Dziewczyna w czerwonej pelerynie
Interesująca interpretacja klasycznej bajki o Czerwonym Kapturku. Mieszkańcy średniowiecznej wioski Daggerhorn zawierają układ z grasującym w okolicy wilkołakiem. Ten nie dotrzymuje jednak warunków rozejmu i zabija młodą dziewczynę. Na ratunek przybywa ojciec Solomon, pogromca wilkołaków. Okazuje się, że między siostrą ofiary, Valerie, a krwiożerczą bestią, istnieje tajemnicza więź. Solomon postanawia więc wykorzystać dziewczynę do walki. Valerie zostaje przynętą.

Leave a Reply