niedziela, 19 maja, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina Popielów

Historia kaniowskiego jelenia. Gmina Popielów ogłosiła konkurs plastyczny

Legenda „Jak Johana uratował jeleń” jest motywem przewodnim najnowszego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży, organizowanego przez Gminę Popielów. Prace będą przyjmowane do 10 czerwca, a dla najlepszych przewidziano nagrody rzeczowe.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży do 16. roku życia z gminy Popielów oraz całego obszaru Stowarzyszenia LGD Stobrawski Zielony Szlak. Ich zadaniem jest zilustrować kaniowską legendę „Jak Johana uratował jeleń”:

Ilustracje powinny być wykonane w formacie A3, dowolną techniką plastyczną – można użyć np. ołówka, kredek, farb czy pasteli. Ważne, by praca miała płaską formę oraz była opisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem, wiekiem oraz miejscem zamieszkania autora. Ilustracje wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową oraz klauzulą RODO należy dostarczyć do 10 czerwca do urzędu gminy w godzinach pracy (w poniedziałki w godz. 8.00–17.00, od wtorku do czwartku w godz. 7.30–15.30, w piątki w godz. 7.00–14.00).

Spośród zgłoszonych prac komisja konkursowa wyłoni 20 najlepszych, a ich autorzy otrzymają nagrody rzeczowe. Ich wręczenie zaplanowano na 22 czerwca podczas imprezy edukacyjno-integracyjnej w Kaniowie. Z nagrodzonych ilustracji powstanie też wystawa.

Pełen regulamin konkursu, kartę zgłoszeniową oraz klauzulę RODO można znaleźć TUTAJ.

Konkurs jest elementem projektu „Historia kaniowskiego jelenia na Stobrawskim Zielonym Szlaku”. W jego ramach zaplanowano wiele ciekawych przedsięwzięć, o których więcej pisaliśmy TUTAJ.

Historia kaniowskiego jelenia. Gmina Popielów ogłosiła konkurs plastyczny 4
fot. Gmina Popielów

Operacja „Historia kaniowskiego jelenia na Stobrawskim Zielonym Szlaku”, mająca na celu zwiększenie atrakcyjności turystycznej i wykorzystanie zasobów przyrodniczo-kulturowych, jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w ramach naboru „Promocja obszaru” ogłoszonego przez Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlaku.

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz