sobota, 23 stycznia, 2021
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina Dobrzeń Wielki

Kandydaci na wójta i radnych w Gminie Dobrzeń Wielki

Kandydaci na wójta i radnych w Gminie Dobrzeń Wielki

Gmina Dobrzeń Wielki

Kandydaci na Wójta Gminy Dobrzeń Wielki

Henryk Leon Wróbel (50 lat), Dobrzeń Wielki

Franciszek Andrzej Sośnik (67 lat), Dobrzeń Wielki, KWW Franciszka Sośnika

Piotr Artur Szlapa (53 lata), Chróścice

Kandydaci na Radnych

Chróścice

Okręg nr 1: Sołectwo Chróścice – część obejmująca ulice: Babilas, Dąbrowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kośnego Bolesława, Mickiewicza, Nad Rzeką, Polna, Reja, Sienkiewicza, św. Jacka, Świętej Jadwigi, Żeromskiego

Józef Hubert Gregulec (54 lata), KWW Przyszłość Gminy – Wspólna sprawa

Maria Anna Matuszczyk (59 lat), KWW Franciszka Sośnika

Okręg nr 2: Sołectwo Chróścice – część obejmująca ulice: Broniewskiego, Chopina, Koszykarzy, Kwaśna, Orzeszkowej, Szkolna, Warszawska

Zuzanna Joanna Halubczok (40 lat), KWW Mniejszość Niemiecka

Zbigniew Marian Wajman (40 lat), KWW Przyszłość Gminy – Wspólna Sprawa

Sławomir Marian Taszycki (42 lata), KWW Alternatywny Komitet Wyborczy

Lorelia Ewa Widuch (53 lata), KWW Franciszka Sośnika

Okręg nr 3: Sołectwo Chróścice – część obejmująca ulice: Boczna, Damrota, Grunwaldzka, Kopiec, Korfantego, Nowowiejska, Prusa, Reka, Słodka, Świętego Rocha, Wąska, Wyzwolenia.

Krystyna Elżbieta Gierok (59 lat), KWW Mniejszość Niemiecka

Krystyna Jadwiga Śmiarowska (63 lata), KWW Czas Na Zmiany W Naszej Gminie

Bogusław Szczepaniak (44 lata), KWW Bogusława Szczepaniaka

Okręg nr 4: Sołectwo Chróścice – część obejmująca ulice: Cebuli, Gajówka, Jana Sobieskiego, Kołłątaja, Kopernika, Kośnego Augusta, Leśna, Młyńska, Parkowa, Piaskowa, Plac Wolności, Podlesie, Świerkowa.

Roman Józef Marek (48 lat), KWW Mniejszość Niemiecka

Okręg nr 5: Sołectwo Chróścice – część obejmująca ulice: 1 Maja, Kąty, Ligonia, Nad Ujściem, Odrzańska, Ostrówek, Powstańców Śląskich, Stawy, Świętego Jana, Wiatraki

Krzysztof Henek (25 lat), KWW Przyszłość Gminy – Wspólna Sprawa

Aldona Beata Kwosek (43 lata), KWW Alternatywny Komitet Wyborczy

Jacek Sławomir Pajdak (42 lata) KWW Franciszka Sośnika

Dobrzeń Mały

Okręg 6 – Sołectwo Dobrzeń Mały

Arkadiusz Jan Kulas (43 lata), KWW Przyszłość Gminy – Wspólna Sprawa

Anna Maria Strokowska (66 lat), KWW Franciszka Sośnika

Dobrzeń Wielki

Okręg nr 7 – Dobrzeń Wielki – część obejmująca ulice: Asnyka, Drzymały, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Korfantego, Krasickiego Ignacego, Leśna, Mickiewicza, Miłosza, Osieckiej, Reja, Sienkiewicza, Zapolskiej

Rafał Krzysztof Kampa (26 lat), KWW Przyszłość Gminy – Wspólna Sprawa

Alfred Jan Ledwolorz (42 lata), KWW Franciszka Sośnika

Okręg nr 8 – Dobrzeń Wielki – część obejmująca ulice: Brzozowa, Chopina, Dąbrowskiego, Herberta, Jańskiego, Jodłowa, Kani, Mehla, Piaskowa, Prusa, Sosnowa, Stawy, Świerkowa, Świętego Rocha, Tuwima, Żeromskiego

Henryk Józef Wosch (60 lat), KWW Mniejszość Niemiecka

Danuta Ewa Orzeszyna (54 lata) KWW Franciszka Sośnika

Okręg nr 9 – Sołectwo Dobrzeń Wielki – część obejmująca ulice: Dworcowa, Jagiellonów, Jana Sobieskiego, Kościuszki, Ligonia, Namysłowska – część od nr 47 do końca, Piastowska, Sokołów, Sportowa

Roman Józef Kołbuc (45 lat), KWW Przyszłość Gminy – Wspólna Sprawa

Tobias Stefan Pyrek (25 lat), KWW Alternatywny Komitet Wyborczy

Jarosław Rutkowski (57 lat), KWW Franciszka Sośnika

Okręg nr 10 – Sołectwo Dobrzeń Wielki – część obejmująca ulice: Boczna, Fiołkowa, Irysowa, Kwiatowa, Liliowa, Młyńska, Namysłowska – część od nr 1 do nr 46, Reymonta, Tulipanowa, Wspólna oraz Osiedle Energetyk od nr 16 do końca

Piotr Szymon Libawski (32 lata), KWW Przyszłość Gminy – Wspólna Sprawa

Jan Tomasz Stotko (61 lat), KWW Mniejszość Niemiecka

Tomasz Karol Grzebielec (48 lat), KWW Nasza Wspólnota

Sławomir Krzysztof Petrus (47 lat), KWW Alternatywny Komitet Wyborczy

Okręg nr 11 – Sołectwo Dobrzeń Wielki – część obejmująca Osiedle Energetyk od nr 1 do nr 15

Antoni Piechota (51 lat), KWW Przyszłość Gminy – Wspólna Sprawa

Zbigniew Antoni Podolski (49 lat), KWW Nasza Wspólnota

Zbigniew Adam Indyk (47 lat), KWW Alternatywny Komitet Wyborczy

Okręg nr 12 – Sołectwo Dobrzeń Wielki – część obejmująca ulice: 22 Lipca, Aleja Księdza Kraika, Bolesława Chrobrego, Dambonia, Dratwy, Knosały, Koraszewskiego, Kościelna, Krótka, Księdza Poziemby, Księdza Scheitzy, Kubisów, Miarki, Miła, Morcinka, Nowowiejska, Opolska, Osiedlowa, Osiniec, Polna, Słoneczna, Topolowa, Wyszyńskiego, Zbożowa

Monika Ledwolorz – Gierok (39 lat), KWW Przyszłość Gminy – Wspólna Sprawa

Weronika Agnieszka Marszołek (42 lata), KWW Mniejszość Niemiecka

Sabina Anna Lazik – Wodarz (36 lat), KWW Franciszka Sośnika

Dariusz Józef Lukas (31 lat), KWW Czas Na Zmiany W Naszej Gminie

Okręg 13- Sołectwo Dobrzeń Wielki – część obejmująca ulice: Ks. Fiecka, Matejki, Nowa, Powstańców Śląskich, Strzelców Bytomskich, Wrocławska

Łukasz Franciszek Lazik (34 lata), KWW Przyszłość Gminy – Wspólna Sprawa

Katarzyna Julia Glatki (34 lata), KWW Mniejszość Niemiecka

Jan Franciszek Gabriel (32 lata), KWW Franciszka Sośnika

Kup

Okręg nr 14 -Sołectwo Kup – część obejmująca ulice: Brynicka, Katowicka, Kwiatowa, Ligonia, Miarki, Ogrodowa, Piaskowa, Sosnowa, Sportowa, Szpitalna

Janusz Piontkowski (55 lat), KWW Przyszłość Gminy – Wspólna Sprawa

Piotr Rudolf Hermanowicz (28 lat), KWW Czas Na Zmiany W Naszej Gminie

Okręg nr 15 – Sołectwo Kup – część obejmująca ulice: 11 Listopada, 1 Maja, Jana Pawła II, Leśna, Miła, Młyńska, Polna, Rynek, Stawowa

Jerzy Bogusław Bednarz (55 lat), KWW Przyszłość Gminy – Wspólna Sprawa

Katrin Julia Koschny, KWW Mniejszość Niemiecka

Leave a Reply