wtorek, 23 kwietnia, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
CiekawostkiGmina ŁubnianyŁubniany

Kandydat na wójta rozpoczął walkę o głosy w Łubnianach

Paweł Wąsiak zorganizował piknik rodzinny. Rozmawiał z mieszkańcami o ich potrzebach i przedstawiał swój program wyborczy.

15 września na placu przy Łubniańskim Ośrodku Kultury obył się piknik rodzinny zorganizowany przez Pawła Wąsiaka – kandydata na wójta gminy Łubniany. Wąsiak wraz ze swoim komitetem „Łubniany – czas na zmiany” zachęcał mieszkańców do rozmowy o ich potrzebach i problemach, jakie zauważają w gminie. Komitet ten tworzą kandydaci na radnych, którzy tak relacjonują przebieg rozmów:

Ludzie mówią o problemach takich jak: brak ścieżek rowerowych, dziury w drodze, brak chodników, problem z komunikacją między sołectwami i Opolem. Piknik rodzinny to dobra okazja do poruszenia tych tematów w miłej, rodzinnej atmosferze.

Była to również okazja do wspólnego spędzenia czasu przy kawie, cieście i grillu. Dla dzieci i dorosłych zorganizowano konkury sportowe z nagrodami oraz zabawy grupowe. Odbył się również dziecięcy pokaz talentów. Podobny piknik odbędzie się w najbliższym czasie także w Jełowej.

 

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz