piątek, 3 kwietnia, 2020
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
ŁubnianyGmina ŁubnianyWiadomości

#OSEhero pracuje w PSP Łubniany

Trzy dni przed Dniem Edukacji Narodowej (11.10) Norbert Dreier ze szkoły podstawowej w Łubnianach otrzymał wyróżnienie ogólnopolskie #OSEhero jako ósmy nauczyciel w kraju w roku szkolnym 2019/2020. Dla wiadomości zainteresowanych informacja liczbowa: w Polsce mamy około kilkuset tysięcy nauczycieli.

#OSEhero pracuje w PSP Łubniany 2

Kim jest #OSEhero? Po wiadomości odsyłamy na stronę internetową https://osehero.pl/onas. Charakterystyka sylwetki #OSEhero: Norberta Dreiera, Łubniany została umieszczona w galerii SUPERNAUCZYCIELI – OSE HERO, do której zapraszamy na stronę internetową https://osehero.pl/osehero/norbert-dreier.

Otrzymanie tytułu #OSEhero jest efektem zdobycia tytułu laureata konkursu #OSEWyzwanie. Laureat otrzymuje mobilną pracownię multimedialną (między innymi 16 laptopów o wartości ok. 50000 zł). Nagroda jest oczywiście wręczana szkole, a nie #OSEhero: Norbertowi Dreierowi. Ma służyć wszystkim uczniom i nauczycielom szkoły, aby lekcje były ciekawsze i bardziej atrakcyjne. Szczegóły o laureacie konkursu, PSP Łubniany, znajdują się na następujących stronach internetowych:

1. https://psplubniany.pl/2019/09/psp-lubniany-laureatem-w-ogolnopolskim-konkursie-osewyzwanie-bedziemy-mobilni/
2.
http://lubniany.pl/4469/psp-lubniany-laureatem-w-ogolnopolskim-konkursie-osewyzwanie.html
3.
https://echogmin24.pl/psp-lubniany-laureatem-w-konkursie-osewyzwanie/

Każdy #OSEhreo przedstawia motto, którym kieruje się w życiu i pracy zawodowej. Oto motto #OSEhero: Norberta Dreiera:

Powinniśmy sprawić, by nasza szkoła,
czy wręcz całe życie,
bardziej przypominało przedszkole
.” – Mitchel Resnick (profesor MIT)

#OSEhero pracuje w PSP Łubniany 3

Na zdjęciu p. Norbert Dreier z prof. Mitchelem Resnickiem, twórcą interpretowanego wizualnego języka programowania Scratch, który zawędrował do podręczników informatyki od klasy IV do VIII. Miejsce wykonania fotografii: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Dodaj komentarz