piątek, 3 kwietnia, 2020
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Ciekawostki

Przedstawiamy nominacje do tytułu Animatora Roku 2018

Przedstawiamy nominacje do tytułu Animatora Roku 2018

Jak co roku już od dziesięciu lat, w Łubniańskim Ośrodku Kultury zostaną przyznane statuetki Animatora Roku.

Inicjatorem nagrody jest Stowarzyszenie „Animator” działające na Rzecz Wspierania Inicjatyw Kulturalnych w Gminie Łubniany. Wyróżnienia zostaną przyznane w pięciu kategoriach.
I Niecodzienna postawa społeczna

II Sport, turystyka i rekreacja

III Kultura i oświata

IV Promocja Gminy

V Biznes

Przewidziana jest również nagroda specjalna.

Nominowani zostali:

 

Ks. prof. dr hab. Radosław Chałupniak – za działalność oazową na terenie parafii w Brynicy
Dariusz Kownacki – nauczyciel muzyki z Brynicy-Surowiny działający w szkołach muzycznych w Opolu i Nysie
Krzysztof Urbanek z Jełowej – główny koordynator organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Łubniany – za wieloletnią i skuteczną działalność na rzecz rozwoju gminy
Helena Surma z Luboszyc – za działalność społeczno-animacyjną na terenie miejscowości Luboszyce
Jolanta i Artur Kansy-Budzicz – instruktorzy muzyki studia instrumentalnego w Łubniańskim Ośrodku Kultury
Edmund Grojca – przedsiębiorca, właściciel Zakładu Mechaniki Pojazdowej w Jełowej
Emilia Gonsior – dżudoczka z Luboszyc – za powołanie zawodniczki do Reprezentacji Polski
Sołtys, Rada Sołecka i mieszkańcy Biadacza – za prężną działalność społeczno-kulturalną (m.in. Dni Biadacza)
LZS Rudatom Kępa (drużyna i działacze klubu) – za stabilną i efektywną działalność zespołu
Zakład Mechaniki Pojazdowej Janusza Jarzębskiego w Kępie
Józef Patrzek – auto-elektryk z Brynicy
Przedszkole im. Aniołów Stróżów w Luboszycach – oświata i wychowanie oraz rozbudowa placówki
BALS-POLSKA – za wieloletnią wzorową działalność i systematyczny rozwój przedsiębiorstwa
Grupa Niedźwiedziowa z Kępy – kultura i kultywowanie tradycji
Lukrowa Kraina – Brynica, za niekonwencjonalny pomysł na rozwój przedsiębiorczości artystycznej
 

Nominacje zaproponowała kapituła w składzie:

Krystian Baldy – wójt Gminy Łubniany – członek Stowarzyszenia Animator
Piotr Cieślik – prezes Stowarzyszenia Animator
Krystian Czech – członek Zarządu
Klaudia Piekorz – sekretarz Stowarzyszenia Animator, członek zarządu
Stanisław Dembowski – członek Stowarzyszenia Animator
Katarzyna Pech – członek Stowarzyszenia Animator, animator bibliotekarz w GBP
Dariusz Sznotala – przedsiębiorca, członek Stowarzyszenia Animator
Antoni Wróbel – przedsiębiorca, członek Stowarzyszenia Animator, przedstawiciel Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia
 

Zdobywców tego prestiżowego wyróżnienia poznamy już 26 kwietnia podczas uroczystej gali.

Dodaj komentarz