niedziela, 19 maja, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina Dobrzeń Wielki

Tak bawili się dobrzeńscy seniorzy

Po raz piąty seniorzy z gminy Dobrzeń Wielki spotkali się na Senioraliach. Impreza, którą zorganizowano 25 maja, obfitowała w wiele atrakcji.

Wczorajsze Senioralia rozpoczęła uroczysta Msza Święta w kościele pw. Św. Katarzyny. Po niej seniorzy przeszli do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek i artystyczna część imprezy. Na scenie dobrzeńskiego GOK-u pojawiły się Ale Babki, Biedronki z Domu Pomocy Społecznej w Czarnowąsach, Wiktor Spisla z zespołem, Dobrzenianki, duet w składzie Gabriela Kollman i Ewa Gacka oraz dwie najmłodsze grupy mażoretek Seniorita. Na tym jednak nie zakończyły się obchody gminnego święta seniorów. Wieczorem wszyscy bawili się na zabawie tanecznej. 

Tegoroczne Senioralia odbyły się między innymi dzięki wsparciu sponsorów: Urzędu Gminy Dobrzeń Wielki, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Ośrodka Kultury, spółki PROWOD, Banku Spółdzielczego w Dobrzeniu Wielkim, Kancelarii Radcy Prawnego Anety Kowalskiej, Delikatesów Krzysztof Roj, firmy Univ Schody, cukierni Pela w Dobrzeniu Wielkim oraz firmy Metal-MR Kupczyk.

Więcej w kolejnym numerze Echa Gmin Opolskich.

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz