poniedziałek, 23 maja, 2022
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Ciekawostki

Weekend w TV (11 – 13 września)

Kolejna porcja propozycji filmowych, jakie można znaleźć w telewizji w ten weekend. Przypominamy, że do naszego dwutygodnika zawitał program telewizyjny. W każdym numerze znajdziecie aktualny program tv najpopularniejszych stacji, a w piątki na naszej stronie internetowej wybrane propozycje filmowe na weekendowe wieczory.

 

PIĄTEK

TVN
20.05 Harry Potter i Komnata Tajemnic
Drugi rok nauki w Hogwarcie nie zapowiada się na spokojny, a Harry ma problem już z samym dotarciem do szkoły. Sami-Wiecie-Kto podejmuje kolejną próbę powrotu i uczniom grozi ogromne niebezpieczeństwo. Mrocznym zwiastunem nadchodzącej grozy jest krwawy napis na szkolnych murach głoszący, że komnata tajemnic została otwarta. Harry, Ron i Hermiona muszą odkryć, jakie zło w sobie kryje i jak je powstrzymać.

TVN 7
22.25 Wrogowie publiczni
Historia najsłynniejszych gangsterów lat 30. ubiegłego wieku. Jest rok 1933. W Stanach Zjednoczonych dochodzi do serii napadów na banki, których sprawcą jest nieuchwytny John Dillinger i jego ludzie – Baby Face Nelson i Pretty Boy Floyd. Policja jest bezsilna. Obsesją agenta FBI Melvina Purvisa staje się złapanie zuchwałych przestępców.

TVP 1
22.55 Drugie oblicze
Luke jest motocyklowym kaskaderem, pracującym w wędrownym cyrku. Kiedy spotyka swoją byłą dziewczynę Rominę i dowiaduje się, że ma z nią syna, postanawia zrobić wszystko, by stworzyć rodzinę i zapewnić jej byt. Podejmuje jednak nie najlepsze decyzje i zaczyna napadać na banki. Sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy na jego drodze staje ambitny funkcjonariusz policji – Avery Cross.

 

SOBOTA

Polsat
20.05 Nie ma mocnych
Kazimierz Pawlak jest ciężko chory, szuka więc spadkobiercy, któremu mógłby przekazać swój majątek. Niestety, starszy syn Witia nie może uprawiać więcej gruntów, a młodszy – Paweł, jest pracownikiem naukowym we Wrocławiu. Idealną kandydatką wydaje się 18-letnia wnuczka Ania. Trzeba jej tylko znaleźć męża. Pawlak, wspierany przez Kargula, postanawia wydać ją za mąż za Zenka, młodego technika mechanizacji rolnictwa.

TVP 1
21.30 Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Film o najbardziej znanym baronie narkotykowym XX wieku, na podstawie książki pod tym samym tytułem autorstwa kolumbijskiej dziennikarki Virginii Vallejo. Kobieta opisuje swoją skomplikowaną relację z Escobarem i emocje, jakie nią targały, gdy poznała demoniczną stronę osobowości mężczyzny, którego zdążyła już pokochać.

TV Puls 2
23.00 Arachnofobia
Grupa badaczy kierowana przez entomologa Jamesa Athertona szuka niezbadanych obszarów w nadziei na odkrycie nowych gatunków owadów. W Wenezueli odkrywają nowy gatunek pająków. Są one bardzo jadowite i ukąszony fotograf Jerry Manley umiera. Przez nieuwagę naukowców jeden z pająków trafia do małego miasteczka w Kalifornii. Wkrótce pająki zaczynają się rozmnażać i siać śmierć oraz panikę wśród mieszkańców.

 

NIEDZIELA

TVP 2
20.00 Nocny lot
Wracając z pogrzebu babci Lisa Reisert poznaje na lotnisku czarującego Jacksona Rippnera. Podróżują tym samym samolotem i zajmują miejsca obok siebie. Szybko jednak okazuje się, że ten ujmujący mężczyzna jest terrorystą, planującym zabójstwo urzędnika. Jackson szantażuję Lisę, że jeśli mu nie pomoże, on zabije jej ojca.

TV 4
21.05 Jestem numerem cztery
John Smith wydaje się być przeciętnym nastolatkiem, mieszkającym w jednym z typowych amerykańskich miasteczek w Ohio. W rzeczywistości jednak jest jednym z dziewięciu uciekinierów z owładniętej wojną planety Lorien. Na jego tropie są okrutni poszukiwacze zbiegłych. Pierwsi trzej już nie żyją, teraz kolej na numer cztery, którym jest właśnie John.

TVP 1
22.15 Zawsze jest czas na miłość
Emily Walters jest amerykanką mieszkającą w Londynie i wdową po milionerze. Kiedy poznaje ekscentrycznego Irlandczyka Donalda Hornera mieszkającego na obrzeżach miasta, nawiązuje się między nimi wyjątkowa więź. Mężczyzna pada ofiarą nieuczciwych przedsiębiorców, zamierzających go wysiedlić. Emily rusza mu z pomocą, ryzykując odrzuceniem przez dotychczasowych znajomych.

Leave a Reply