piątek, 15 października, 2021
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Ciekawostki

Weekend w TV (2 – 4 października)

Kolejna porcja propozycji filmowych, jakie można znaleźć w telewizji w ten weekend. Przypominamy, że do naszego dwutygodnika zawitał program telewizyjny. W każdym numerze znajdziecie aktualny program tv najpopularniejszych stacji, a w piątki na naszej stronie internetowej wybrane propozycje filmowe na weekendowe wieczory.

 

PIĄTEK

TVN
20.05 Harry Potter i Zakon Feniksa
Podejrzewający spisek Minister Magii wysyła do Hogwartu swojego szpiega i jednocześnie nauczycielkę obrony przed czarną magią – Dolores Umbridge. Kobieta ma sprawdzić, czy dyrektor szkoły, Albus Dumbledore, nie planuje zamachu i przejęcia władzy w ministerstwie. Ponieważ nowa nauczycielka zabrania uczniom czarować, Harry i jego przyjaciele postanawiają stworzyć „Gwardię Dumbledore’a”, by własnymi siłami nauczyć się bronić przed odrodzonym Czarnym Panem.

TVP 1
21.00 Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
Ostatnia część trylogii będącej wstępem do Władcy Pierścieni. Bilbo i jego 13 krasnoludzkich kompanów odzyskali legendarny skarb Ereboru. Jednak to jeszcze nie koniec. Do ataku na Samotną Górę ruszyły legiony orków, wysłane przez Saurona. Armie elfów, dowodzone przez Króla Thranduila, ludzi z miasta Esgaroth oraz krasnoludów pod rozkazami Dáina II Żelaznej Stopy muszą zjednoczyć się w walce nie tylko o własne życie, ale też pokój w całym Śródziemiu.

TVP 2
23.40 Podwójne uderzenie
Paul Wagner i jego żona zostali zamordowani, a bandyci przejęli bardzo dobrze prosperującą firmę mężczyzny. Z masakry cało wyszli jedynie synowie państwa Wagnerów, bliźniacy Chad i Alex. Po 25 latach dorośli już bracia spotykają się pierwszy raz od tragedii i postanawiają odnaleźć zabójców, by wymierzyć im sprawiedliwość. Nie jest to jednak takie łatwe, bo obaj mężczyźni są dla siebie praktycznie obcy i trudno im o wzajemne zaufanie.

 

SOBOTA

TVN 7
20.00 Tarzan: Legenda
Wiele lat temu Tarzan opuścił dżunglę. Żyje teraz dostatnio w Londynie jako John Clayton III, Lord Greystoke. Pewnego dnia los daje mu jednak szansę powrotu do Konga, gdzie miałby pełnić rolę emisariusza rządu z misją handlową. Mężczyzna nie wie jednak, że bierze udział w spisku zaplanowanym przez żądnego zemsty i chciwego kapitana Leona Roma z Belgii. Kiedy sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót, Tarzan znów będzie musiał uratować ukochaną i stawić czoła dawnemu wrogowi.

TVP 1
21.30 Ostateczna operacja
Jest rok 1960. Izraelska agencja wywiadowcza Mosad i Szin Bet – agencja bezpieczeństwa wewnętrznego, rozpoczynają misję pojmania Adolfa Eichmanna. Choć został on uznany za martwego, pojawiają się dowody, że Eichmann wiedzie spokojne życie pod zmienioną tożsamością na przedmieściach Buenos Aires. Peter Malkin i dowodzona przez niego ekipa zaczynają obserwację domu hitlerowca i opracowują plan pojmania go, by postawić przed izraelskim sądem.

TVN
0.35 Nieodebrane połączenie
Przyjaciele Beth Raymond zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach. Przed śmiercią każde z nich otrzymało niepokojącą wiadomość głosową od samych siebie z informacjami o dokładnej dacie, godzinie i niektórych szczegółach zgonu. Dziewczyna jest przerażona, a policja twierdzi, że postradała zmysły. Tylko detektyw Jack Andrews jest innego zdania i stara się rozwiązać zagadkę, ponieważ jego siostra zginęła w podobnych okolicznościach. W końcu i Beth otrzymuje złowieszczą wiadomość.

 

NIEDZIELA

TVP 2
21.00 Człowiek w ogniu
Były agent CIA John Creasy jest ochroniarzem 9-letniej córki meksykańskiego biznesmena – Pity Ramos. Dziewczynka potrzebuje ochrony, ponieważ w ostatnim czasie w Meksyku coraz częściej dochodzi do porwań dla okupu, a ofiary są okrutnie okaleczane lub mordowane. John zaprzyjaźnia się z Pitą i dzięki niej zaczyna radzić sobie z demonami przeszłości. Niestety, pewnego dnia dziewczynka zostaje uprowadzona, a mężczyzna po bohaterskiej walce w ciężkim stanie trafia do szpitala. Sensem jego życia staje się zemsta.

TVP 1
22.15 Scenariusz na miłość
Keith Michaels jest utalentowanym scenarzystą i laureatem Oscara. Jego sława jednak przeminęła, a on stał się biednym rozwodnikiem cierpiącym na chroniczny kryzys twórczy. Mimo to nie stracił swojej pewności siebie, a poczucie własnej wartości ma tak zawyżone, jak przed laty. W nadziei na zarobienie łatwych pieniędzy mężczyzna decyduje się przyjąć propozycję pracy jako wykładowca na kursie pisania scenariuszy na niewielkiej uczelni w Birmingham. Tam jego uwagę przykuwa jedna ze studentek.

TVN
0.55 Hansel i Gretel: Łowcy Czarownic
Niecodzienna interpretacja znanej na całym świecie bajki. Minęło 15 lat od pamiętnych wydarzeń w chatce z piernika. Jaś i Małgosia są już dorośli i uchodzą za parę najlepszych łowców czarownic. Przed nimi kolejne wyzwanie, najtrudniejsze spośród tych, z jakimi mierzyli się do tej pory. Nowy wróg jest potężny i przebiegły, będzie więc wymagał od rodzeństwa ogromnej odwagi i wykorzystania wszystkich posiadanych umiejętności.

Leave a Reply