poniedziałek, 23 maja, 2022
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Ciekawostki

Weekend w TV (4 – 6 września)

Kolejna porcja propozycji filmowych, jakie można znaleźć w telewizji w ten weekend. Przypominamy, że do naszego dwutygodnika zawitał program telewizyjny. W każdym numerze znajdziecie aktualny program tv najpopularniejszych stacji, a w piątki na naszej stronie internetowej wybrane propozycje filmowe na weekendowe wieczory.

 

PIĄTEK

TVN
20.05 Harry Potter i kamień filozoficzny
Pierwsza odsłona historii chłopca, którzy przeżył. Wychowywany przez wujostwo Harry w dniu 11 urodzin dowiaduje się, że jest synem pary czarodziejów i sam posiada magiczne zdolności. Trafia do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, gdzie dyrektorem jest potężny Albus Dumbledore. Nie wie jednak, że jest tam też morderca jego rodziców, ukrywający się pod bardzo niepozorną postacią. Harry’ego czeka pierwsze starcie z Sami-Wiecie-Kim.

TVP 2
20.45 Ponad wszelką wątpliwość
Mark Hunter to szanowany prokurator i kandydat na gubernatora. Nie jest on jednak tak nieskazitelny, jak mogłoby się wydawać. Nieuczciwość i manipulowanie dowodami przez Huntera chce udowodnić ambitny dziennikarz C. J. Nicholas. Aby go powstrzymać, prokurator zaczyna analizować przeszłość Nicholasa. Między mężczyznami rozpoczyna się niebezpieczna rozgrywka.

TVN 7
22.05 Bękarty wojny
II wojna światowa. W okupowanej Francji Aldo Raine otrzymuje rozkaz utworzenia specjalnej jednostki, której zadaniem będzie walka z nazistami. W jej szeregi rekrutowani są wyłącznie wysoko kwalifikowani żołnierze o żydowskim pochodzeniu. Ich zadaniem będzie przeprowadzenie zamachu na Hitlera.

SOBOTA

TVP 2
20.00 Osaczeni
Robert „Mac” MacDougal uchodzi za najlepszego złodzieja dzieł sztuki w Nowym Jorku. Nic więc dziwnego, że gdy z biura nowojorskiego finansisty ginie bezcenny obraz Rembrandta, to Robert staje się głównym podejrzanym. W sprawę angażuje się Virginia Baker, piękna detektyw towarzystwa ubezpieczeniowego, która rusza tropem sprawcy, by uchronić swojego pracodawcę przez stratą 24 milionów dolarów.

TVN
22.25 Dorwać Smarta
Maxwell Smart, dotąd szeregowy analityk w amerykańskiej agencji wywiadu, zostaje niespodziewanie awansowany do pracy w terenie, gdy wszyscy tajni agenci zostali zdekonspirowani. Mężczyzna musi udaremnić spisek tajnej organizacji o pseudonimie KAOS, która chce przejąć kontrolę nad światem. Pomaga mu w tym agentka 99, jedyna, która nie została wykryta przez spiskowców.

TVN
00.50 Walentynki
Nastolatek Jeremy Melton zostaje okrutnie upokorzony przez rówieśniczki podczas szkolnego balu. Po 13 latach kobiety otrzymują walentynkowe kartki z pogróżkami, podpisane JM, a jedna z nich – Shelley – zostaje zamordowana. Najbardziej o swoje życie obawia się teraz Dorothy, która przed laty była powodem szykan i pobicia Jeremy’ego. Prowadzący sprawę detektyw Vaughn uważa, że to właśnie podczas jej przyjęcia walentynkowego morderca zaatakuje.

NIEDZIELA

TVP 2
20.00 Pojedynek na pustyni
Horton Madec jest bogatym i wpływowym biznesmenem, który uwielbia polowania. Podczas jednego z nich, tropiąc muflona, przez przypadek zabija człowieka. Madec postanawia ukryć ten śmiertelny wypadek, jednak jego przewodnik Ben nie chce o tym słyszeć. Zdesperowany biznesmen zabiera chłopakowi sprzęt i prowiant, a następnie zostawia samego na środku pustyni Mojave na pewną śmierć.

TV 4
21.00 Rycerz króla Artura
Kiedy szlachetny Lancelot ratuje z opresji młodą i piękną narzeczoną króla Artura – Ginewrę, zostaje rycerzem Okrągłego Stołu. Jego lojalność wobec władcy zostaje jednak wystawiona na próbę, gdy pomiędzy Lancelotem a Ginewrą pojawia się uczucie. Kobieta również nie jest pewna, kogo kocha bardziej – Artura czy młodego kochanka.

TV Puls
00.10 Połączenie
Operatorka linii alarmowej 911 Jordan Tuner nieopatrznie pomaga mordercy zlokalizować jego nastoletnią ofiarę. Po kilku miesiącach kobieta odbiera zgłoszenie od kolejnej nastolatki, uwięzionej w bagażniku porywacza. Tym razem Jordan nie może pozwolić sobie na błąd i robi wszystko, by uratować dziewczynę.

Leave a Reply