piątek, 21 czerwca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina Łubniany

Złote Gody w gminie Łubniany

Złote Gody w gminie Łubniany

Złote Gody w gminie Łubniany

Pary małżeńskie, które przeżyły ze sobą w zdrowiu i chorobie, radości i smutku 50 lat, świętowały swój złoty jubileusz w restauracji Leśna w Łubnianach. Uroczystość zorganizowana przez Urząd Stanu Cywilnego odbyła się 17 grudnia 2017 roku.

 

Jubilaci zostali ciepło przywitani przez wójta Krystiana Baldego, który wręczył parom medale za długoletnie pożycie nadane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej z dołączonym do nich listem gratulacyjnym oraz kosze wypełnione po brzegi słodkimi upominkami. Honorowi goście zostali również obdarowani książkami wydanymi przez urząd gminy „Przewodnik po miejscach kultu religijnego w gminie Łubniany”.

Jubilaci zasiedli wspólnie z wójtem i przedstawicielami Urzędu Gminy do stołu zastawionego poczęstunkiem i wysłuchali koncertu akordeonowego. Uroczystej atmosferze spotkania towarzyszyły luźne rozmowy towarzyskie, żarty i wesołe anegdoty.

Jubileusz obchodzili Państwo: Anna i Ernest Nalewajowie, Maria i Piotr Lukasowie, Wanda i Witold Gawrońscy, Hildegarda i Józef Paltowie, Krystyna i Andrzej Nowiccy, Łucja i Jerzy Sochorowie, Teresa i Henryk Sobotowie, Maria i Jerzy Włóczykowie, Gertruda i Zygbert Polokowie, Barbara i Adam Śliżowie.
Jubilatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych szczęśliwych jubileuszy.

Złote Gody w gminie Łubniany
Złote Gody w gminie Łubniany
Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz