piątek, 26 lutego, 2021
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
ŁubnianyGaleria zdjęćGmina Łubniany

Znów mamy wakacje!

Za nami najprzyjemniejszy dzień dla wszystkich uczniów – zakończenie roku szkolnego. Mury placówek w całej Polsce zapełniły się roześmianymi dziećmi i młodzieżą, ekscytującymi się nadejściem upragnionych wakacji. Nie inaczej było 19 czerwca w szkole podstawowej w Łubnianach, gdzie cieszyła nie tylko perspektywa letniego wypoczynku, ale i ogromna lista uczniów wyróżnionych za osiągnięcia wypracowane w ostatnich 10 miesiącach.

Liczba przyznanych nagród i wyróżnień naprawdę robi wrażenie – 321! To suma wszystkich świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych, nagród Dyrektora Szkoły, stypendiów za wyniki naukowe i sportowe, nagród w Klasyfikacji na Najlepszego Ucznia – Sportowca, srebrnych i złotych tablów sportowych dla tegorocznych absolwentów oraz jednorazowych stypendiów Wójta Gminy Łubniany „Najlepszy z Najlepszych”.

Zakończenie roku szkolnego, mimo ogromnej radości i dumy z osiągnięć, nie obyło się jednak bez wzruszeń, które spowodowało pożegnanie uczniów klasy VIII. 21 absolwentów odebrało świadectwa (aż 9 z wyróżnieniem i 6 zasługujących na nagrodę książkową) oraz dało pożegnalny występ dla swoich nauczycieli i młodszych kolegów. Teraz przed nimi trudna decyzja, jaką obrać dalszą drogę. Życzę, by nigdy nie żałowali tego wyboru. Powodzenia!

Wszystkim uczniom łubniańskiej szkoły podstawowej należą się gratulacje. Odpoczywajcie, aby we wrześniu z nową energią wrócić do nauki.

Leave a Reply