poniedziałek, 23 maja, 2022
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
SportGaleria zdjęć

4. liga. Victoria Chróścice popełniła błędy, które Fortuna Głogówek skrupulatnie wykorzystała. Efekt: 5-1 dla gości [GALERIA]

Kto przy okazji majówki wybrał się na chróścicki stadion, żeby obejrzeć lokalną Victorię, ten nie miał większych powodów do radości. Choć miejscowi w pierwszej połowie prezentowali się nieźle, a przez 10 minut prowadzili, to po przerwie błędy wzięły górę. Fortuna Głogówek wygrała 5-1, w czym bardzo pomogły jej stałe fragmenty.

Mecz odbył się 3 maja w ramach 28. kolejki 4. ligi. W ciągu pierwszego kwadransa goście z Głogówka kilkukrotnie zagrozili miejscowym, ale po jego upływie z drugiej strony boiska uaktywnił się Damian Filla. Zawodnik Victorii miał dwie świetne okazje, ale żaden jego strzał nie przebił się przez gąszcz rywali. Czego nie zrobił Filla, tego dokonał Dastin Polok i od 19. minuty gospodarze prowadzili 1-0.

– Do przerwy graliśmy całkiem przyzwoite zawody i myślę, że…

Dalszą część artykułu przeczytacie w najnowszym numerze gazety Echo Gmin Opolskich, która w sklepach pojawi się w najbliższy piątek – 6 maja. Znajdzie się w niej również podsumowanie ostatnich dwóch tygodni w 4. lidze z tabelą i komentarzem trenera Victorii – Dariusza Kaniuki.

Tomasz Chabior

Leave a Reply