piątek, 26 lutego, 2021
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
CiekawostkiGmina Dobrzeń WielkiGmina ŁubnianyGmina Popielów

Bezpłatne materiały do wspólnej nauki dzieci i rodziców

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i nauki, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców” Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.

W każdą środę i każdy piątek na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się darmowe materiały do nauki. Zamieszczane lekcje będą obejmować tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Zakres tematyczny i liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji o wydłużeniu okresu zamknięcia przedszkoli i szkół podstawowych.

Zapraszamy do pobrania pierwszego pakietu materiałów „Jestem bezpiecznym uczniem, jestem bezpiecznym przedszkolakiem”. W paczce znajduje się prezentacja multimedialna oraz 4 zadania do wykonania. Materiały można pobrać pod TYM adresem.

By zachęcić wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej nauki Centrum Rozwoju Lokalnego informuje, że 17 marca na profilu na Facebooku (facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego) pojawi się konkurs, w którym do wygrania będą ciekawe nagrody. By wziąć udział w konkursie będzie trzeba w komentarzu zamieścić zdjęcie/zdjęcia z wykonanymi zadaniami. Szczegółowe informacje o konkursie już jutro.

Bezpłatne materiały do wspólnej nauki dzieci i rodziców 5

info: UG Popielów

Leave a Reply