piątek, 21 czerwca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina Dobrzeń Wielki

Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa 2023. Prace będą przyjmowane do 7 grudnia

Ruszył coroczny konkurs Stowarzyszenia Ludzi Kreatywnych „Talent” na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Prace należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim do 7 grudnia, a zwycięzców poznamy 9 grudnia podczas zabawy mikołajkowej „Pokonaj bariery z Mikołajem”.

Szopki mogą być wykonane indywidualnie lub grupowo (w obrębie przedszkola, szkoły, świetlicy, DPS-u czy rodziny). Dobór materiałów zależy od uczestników, ważne jednak aby prace konkursowe nie przekraczały wymiarów 0,5 x 0,5 metra i w całości zostały przygotowane ręcznie – szopki, w których znajdą się gotowe, zakupione figurki, w ogóle nie będą brane pod uwagę.

Każda praca powinna być opatrzona odpowiednią metryczką, zawierającą:

  • imię i nazwisko autora,
  • kategorię wiekową,
  • adres,
  • numer telefonu.

W przypadku prac zbiorowych należy dodać grupę/klasę oraz nazwisko nauczyciela/prowadzącego.

Szopki będą oceniane w trzech kategoriach: dzieci i młodzież, dorośli oraz grupy. W każdej zostaną wyłonione trzy pierwsze miejsca, dla których przewidziano atrakcyjne nagrody. Zwycięzców poznamy podczas dorocznej zabawy mikołajkowej „Pokonaj bariery z Mikołajem” w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim, która odbędzie się 9 grudnia w godz. 10.00–13.00. Ogłoszenie wyników zaplanowano na godz. 11.30.

Pełen regulamin konkursu można znaleźć TUTAJ.

Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa 2023. Prace będą przyjmowane do 7 grudnia 2
fot. Gmina Dobrzeń Wielki
Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz