wtorek, 23 kwietnia, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Dobrzeń Wielki

Sobota z psiakami. W programie m.in. nauka sztuczek i rozmowy z behawiorystą

Już dziś o godz. 15.00 na Psim Polu przy osiedlu Energetyk w Dobrzeniu Wielkim czekać będzie ciekawe wydarzenie. „Sobota z psiakami” to okazja do zdobycia przydatnej wiedzy na temat czworonogów, a także poznania kandydatów na wójta i radnych z KWW Romana Kołbuca. Właściciele nieagresywnych psów są zaproszeni ze swoimi pupilami!

Wydarzenie organizuje KWW Romana Kołbuca. Celem jest przede wszystkim promocja zdrowia i aktywnego trybu życia, a także umożliwienie spotkania z kandydatami na wójta i radnych, dzięki czemu będą mogli poznać potrzeby mieszkańców i dążyć do ich realizacji w kolejnej kadencji. Nieprzypadkowi są również główni bohaterowie imprezy: psy.

– Chcemy zwrócić uwagę na problem bezdomności zwierząt. Jednym z naszych postulatów jest rejestracja wszystkich psów w gminie, aby rozwiązać problem czworonogów błąkających się po ulicach, które zgubiły się albo zostały porzucone – mówi Roman Kołbuc.

W programie wydarzenia znalazło się wiele ciekawych propozycji, nie tylko dla miłośników czworonogów. Zaplanowano pokaz wyszkolenia, który poprowadzi właścicielka szkoły dla psów Lim – Grażyna Wilińska, naukę sztuczek, rozmowy z behawiorystą na temat problemowych zachowań, pogadankę na temat bezpieczeństwa w kontaktach z obcymi psami dla dzieci i dorosłych oraz konkurs plastyczny dla najmłodszych „Portret mojego ulubieńca”.

Sobota z psiakami. W programie m.in. nauka sztuczek i rozmowy z behawiorystą 4

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz