niedziela, 31 maja, 2020
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Chróścice

Takiej Galerii może pozazdrościć Chróścicom każde miasto…

SONY DSC

Takiej Galerii może pozazdrościć Chróścicom każde miasto…

20 sierpnia otwarta została Galeria Tadej w Chróścicach. Wielki, nowoczesny budynek ze stali i szkła.

Na parterze budynku znajduje się market budowlany, kameralna kafejka, w której serwowane są pyszne ciasta i ciasteczka pieczone na miejscu oraz zdrowe kanapki, przekąski, świeże soki owocowe, koktajle, desery, domowe lody i różne wariacje aromatycznych kaw. W kawiarence pracują miłe, młode dziewczyny, do pierwszego dnia pracy przygotowały się na medal. Do późnego wieczora, a potem od świtu, piekły ciasta i robiły artystyczne fit kanapki.

– Uwijałyśmy się od rana, ale wyszły nam naprawdę pyszne ciasta – uśmiecha się jedna z pracownic.

To prawda, spróbowałam każdego po trochu i byłam zaskoczona talentem młodych dziewcząt.

Kawiarnia będzie czynna codziennie. Od przedpołudnia, do wieczora. Godziny są w trakcie ustalania. Obok kafajki znajduje się sklep z napojami. Alkoholowymi i bezalkoholowymi, dla każdego coś dobrego.

Tyle na parterze. Na pierwszym piętrze to już kuźnia zdrowia, urody i rozrywki.

W recepcji znajdującej się w holu na klientów czekają młode trenerki fitness z bogatą ofertą zajęć poprawiających sprawność fizyczną, zdrowie, urodę i sylwetkę. Trenerki będą prowadzić zajęcia Slim body, Turbo spalanie, Zdrowy kręgosłup, Pilates, Step, TBC i Body Shape. Każdy może wybrać ćwiczenia według swoich możliwości, potrzeb i oczekiwań. Na uczestników treningów czeka przestrzenna, duża, wygodna sala ćwiczeń ze sprzętem i różnymi urządzeniami.

Dla osób chcących popracować nad swoją sylwetką, a zwłaszcza nad partiami mięśni, gratką jest rewelacyjnie wyposażona siłownia podzielona na trzy strefy. Przy oknach znajdują się rowerki i bieżnie dla relaksu, poprawy kondycji i podratowania zdrowia, w środku urządzenia do wzmożonej pracy nad sylwetką i na przeciwległej ścianie urządzenia dla amatorów nieco dyskretniej rysujących się mięśni. Do dyspozycji klientów będzie trener personalny, który doradzi, jak i na czy ćwiczyć, żeby bez szkody dla zdrowia osiągnąć zamierzony cel.

Z siłowni może korzystać młodzież od 16 roku życia, jednak pierwsza wizyta musi odbyć się w towarzystwie rodzica, bądź prawnego opiekuna, który będzie musiał podpisać potrzebne oświadczenia.

Na piętrze znajduje się również Salon Fryzjerski Jola, nowoczesny, z wygodnymi fotelami i solarium. Salon czynny jest od poniedziałku do soboty, w różnych godzinach. W dniu otwarcia opalanie w komfortowym łóżku było nieodpłatne, każdy chętny mógł poprawić kolor swojej skóry.

Oprócz siłowni, sali treningowej i salonu fryzjerskiego na pietrze jest również sala konferencyjna sporych rozmiarów oraz taras widokowy na dachu niższej kondygnacji budynku. Z tarasu sporo widać, można podziwiać okoliczne krajobrazy ze sporej wysokości.

Sala konferencyjna może służyć mieszkańcom również jako miejsce okolicznościowych imprez.

Jednak o usługi cateringowe klient musi zadbać sam.

Wielka inwestycja i niezwykłe miejsce, mieszkańcy Chróścic mogą być dumni, że w krajobraz sołectwa wpisała się piękna i nowoczesna Galeria z licznymi prozdrowotnymi i upiększającymi atrakcjami.

Dodaj komentarz