piątek, 21 czerwca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina ŁubnianyJełowa

Weekend na drogach w gminie Łubniany

Ostatni weekend w gminie Łubniany przyniósł dwa zdarzenia drogowe. W sobotę (19 sierpnia) w Kępie zderzyły się skoda fabia i volkswagen polo, w wyniku czego dwie osoby trafiły do szpitala. Dzień później na trasie Opole – Jełowa doszło do kolizji opla i volkswagena passata, tu jednak obyło się bez poszkodowanych.

Przyczyną wypadku w Kępie było nie udzielenie pierwszeństwa przez mieszkańca Opola, który prowadził skodę fabię. Chwila nieuwagi zaowocowała poważnym wypadkiem, w wyniku którego kierujący volkswagenem polo i jego pasażer doznali urazów kręgosłupa i zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracowały zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole i OSP Luboszyce, a także policja i zespół ratownictwa medycznego.

Niedzielna kolizja opla i volkswagena passata na DK45, łączącej Opole z Jełową, dla żadnego z jej uczestników nie zakończyła się na szczęście pobytem w szpitalu. Jedna osoba była wprawdzie badana przez ratowników medycznych, ale nie stwierdzono u niej obrażeń wymagających hospitalizacji. Na miejscu byli strażacy z JRG 1 Opole i OSP Jełowa, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci ruchu drogowego, którzy zajęli się ustaleniem przyczyn zdarzenia.

źródło: prostozopolskiego.pl

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz