sobota, 27 lutego, 2021
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Ciekawostki

Weekend w TV (17 – 19 lipca)

Kolejna porcja propozycji filmowych, jakie można znaleźć w telewizji w ten weekend. Przypominamy, że do naszego dwutygodnika zawitał program telewizyjny. W każdym numerze znajdziecie aktualny program tv najpopularniejszych stacji, a w piątki na naszej stronie internetowej wybrane propozycje filmowe na weekendowe wieczory.

 

PIĄTEK

TVN 7
20.00 Tin Cup
Mimo dobrze zapowiadającej się kariery w golfie, Roy McAvoy zmarnował swoją szansę. Teraz mieszka w małym, teksańskim miasteczku i narzeka na chroniczny brak gotówki. Pewnego dnia poznaje jednak partnerkę swojego dawnego rywala Davida Simmsa – piękną panią psycholog Molly Griswold. Aby zdobyć kobietę postanawia wziąć udział w turnieju US Open i pokonać Davida.

TVP 2
20.05 Kongresmen
Kongresmen z Nowego Orleanu Colin Price żąda ukarania winnych katastrofy ekologicznej – wycieku ropy naftowej z jednej z platform wiertniczych koncernu BP. Atakowana korporacja nie zamierza ustąpić. W konflikt angażują się też media, które docierają do intymnych szczegółów z życia Colina. Teraz kongresmen musi walczyć nie tylko o środowisko, ale też o swoją reputację.

TVN
22.20 W sieci zła
Seryjny morderca Edgar Reese zostaje skazany na śmierć. To zasługa detektywa Johna Hobbesa z wydziału zabójstw, który był też świadkiem egzekucji. Jednak już kilka dni później detektyw Hobbes zostaje wezwany na miejsce kolejnej zbrodni, której sprawca działał dokładnie tak, jak niedawno stracony psychopata. Śledztwo przynosi zaskakujące rezultaty – mordercą, którego szuka Hobbes, jest demon Azazel, który bez trudu może opętać kolejne osoby.

SOBOTA

Polsat
20.00 Alicja po drugiej stronie lustra
Po latach spędzonych na przemierzaniu mórz i oceanów Alicja za sprawą magicznego lustra wraca do Krainy Czarów. Spotyka tam długo niewidzianych znajomych i okazuje się, że jeden z nich – Szalony Kapelusznik – zmienił się nie do poznania. Teraz jest tylko cieniem siebie. Aby odzyskać dawnego przyjaciela dziewczyna musi cofnąć się w czasie i pomóc mu ocalić rodzinę.

TV Puls
22.00 Non-Stop
Zadaniem agenta federalnego Billa Marksa jest ochrona bezpieczeństwa pasażerów linii lotniczych, choć sam nie znosi podróżować samolotem. Podczas jednego z lotów z Nowego Jorku do Londynu otrzymuje wiadomość z żądaniem okupu. Przestępca chce 150 mln dolarów, w przeciwnym razie co 20 min zginie kolejny pasażer. W pędzącej nad Atlantykiem maszynie rozpoczyna się walka o życie prawie 150 osób, wśród których znajduje się terrorysta.

TV Puls 2
23.50 Mroki Lasu
Rodzice zbuntowanej nastolatki – Heather – postanawiają umieścić ją w prywatnej szkole dla dziewcząt, znajdującej się głęboko w lesie. Położona na odludziu placówka i panujące w niej surowe zasady mają pomóc w poskromieniu temperamentu dziewczyny. Od początku szkoła wydaje się Heather niepokojąca, a nocami nawiedzają ją dziwne wizje. Wkrótce uczennice zaczynają ginąć, a dziewczyna zdaje sobie sprawę z faktu, że las nie jest takim, jakim się wydaje i nie pozwoli jej odejść tak łatwo.

NIEDZIELA

TVN
20.00 Krytyczna decyzja
Arabscy terroryści porywają boeinga 747 lecącego do Waszyngtonu, na którego pokładzie znajduje się 400 osób i śmiercionośny gaz DZ-5, który odpowiednio wykorzystany może zabić miliony ludzi. Grupa komandosów stara się jak najszybciej odbić maszynę. Przewodzi im m.in. David Grant, który miał już wcześniej styczność z przywódcą terrorystów znajdujących się w samolocie. W wyniku komplikacji tylko połowa grupy przedostaje się na pokład boeinga, jednak łączność zostaje zerwana i nie wiadomo, co się z nimi dzieje.

Polsat
23.05 Ladykillers, czyli zabójczy kwintet
Remake czarnej komedii z 1955 r. w interpretacji braci Coen. Grupa nieudolnych złodziei kierowana przez Dorra planuje napad na kasyno. W tym celu wynajmują piwnicę u pewnej starszej kobiety, tłumacząc że są muzykami i potrzebują miejsca do przeprowadzania prób. Tymczasem planują zrobić podkop, by przedostać się do skrytki, w której przechowywane są pieniądze z kasyna. Kiedy kobieta odkrywa ich prawdziwe intencje, złodzieje postanawiają ją zabić. Nie będzie to jednak takie proste.

TVP 1
23.55 Wzgórze nadziei
Podczas wojny secesyjnej ranny żołnierz Inman stara się wrócić do swojej ukochanej Ady. Przed mężczyzną jest 300 mil niebezpiecznej drogi przez pogrążony wojną kraj. Mężczyzna, jako dezerter musi zmierzyć się ze ścigającymi go żołnierzami, ale też łowcami nagród i zbiegłymi niewolnikami spotykanymi po drodze. Tymczasem Ada stara się odbudować odziedziczone po ojcu gospodarstwo, które jest w katastrofalnym stanie i wkrótce ma zostać zlicytowane.

Leave a Reply