wtorek, 23 kwietnia, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina ŁubnianyŁubniany

Alicja Stelmaszczyk gościem Dnia Kobiet w Łubniańskim Ośrodku Kultury

Łubniański Ośrodek Kultury i Dom Dziennego Pobytu w Biadaczu przygotowali ciekawą propozycję na Dzień Kobiet – spotkanie autorskie z Alicją Stelmaszczyk. Zdobywczyni wyróżnienia w plebiscycie „Człowiek bez barier 2021” odwiedzi Łubniany 8 marca. Wstęp wolny.

Alicja Stelmaszczyk boryka się z chorobą Stargardta, która w młodym wieku odebrała jej wzrok. Nie przeszkodziło jej to w dalszej aktywności – zarówno społecznej, jak i sportowej. Jest miłośniczką gór i kolarstwa, mentorką osób ociemniałych, koordynatorką projektu Niewidzialna Przestrzeń/WARTOO Sp. z o.o., a także bohaterką książki „Alicja w krainie potencjału”. Za swoją działalność na rzecz innych zdobyła nie tylko tytuł „Człowieka bez barier 2021”, a też „Idola Środowiska Województwa Opolskiego” oraz „Społecznika Roku Województwa Opolskiego”, a także nagrodę im. Jana Całki w kategorii „Lider Społeczny Roku”.

Mieszkańcy gminy Łubniany będą mieli możliwość poznać tę wyjątkową kobietę już 8 marca o godz. 10.00 w sali kameralnej nr 2 Łubniańskiego Ośrodka Kultury. Więcej informacji pod numerem tel.: 774–215–096, wew. 22.

Alicja Stelmaszczyk gościem Dnia Kobiet w Łubniańskim Ośrodku Kultury 2
fot. Łubniański Ośrodek Kultury
Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz