piątek, 19 lipca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
PopielówKarłowice

Dzień Kobiet z Centrum Kultury

Centrum Kultury w Popielowie zadbało, by każda mieszkanka w dniu swojego święta poczuła się wyjątkowo. W tym celu SCKTiR zaplanowało dwa wydarzenia, które uprzyjemnią im Dzień Kobiet.

Tegoroczne święto pań w gminie Popielów rozpocznie się już 7 marca od warsztatów, których uczestniczki własnoręcznie przygotują naturalne kosmetyki. Jakby tego było mało, na czas spotkania zaplanowano także aromaterapię z wykorzystaniem olejków eterycznych oraz poczęstunek naparem z ziół. Po warsztatach natomiast będzie można kupić miody, maści, smalce oraz zioła. Wszystko to odbędzie się w Centrum Kultury w Popielowie w godz. 17.00 – 19.00. Trzeba jednak pamiętać, że obowiązują zapisy (w sekretariacie SCKTiR oraz pod numerem tel.: 774–692–193), a koszt udziału wynosi 40 zł.

Kolejne wydarzenie przygotowano na 8 marca – koncert w Domu Kultury w Karłowicach. Na scenie pojawią się zespoły Lira, Teraz My, Studio Piosenki Ekspresja oraz ArtistGroup, które zaprezentują znane radiowe przeboje. Publika wysłucha ich przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku. Warto zajrzeć, tym bardziej że wstęp jest wolny.

fot. Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Popielowie

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz