środa, 3 marca, 2021
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Ciekawostki

Filmowe propozycje na weekend (3-5 lipca)

Kolejna porcja propozycji filmowych, jakie można znaleźć w telewizji w ten weekend. Przypominamy, że do naszego dwutygodnika zawitał program telewizyjny. W każdym numerze znajdziecie aktualny program tv najpopularniejszych stacji, a w piątki na naszej stronie internetowej wybrane propozycje filmowe na weekendowe wieczory.

 

PIĄTEK

Polsat
20.00 Avengers
Nad światem zawisło widmo zagłady. Nick Fury, szef tajnej, międzynarodowej organizacji S.H.I.E.L.D., tworzy specjalną jednostkę – „Mścicieli”. W jej skład wchodzą znani superbohaterowie z uniwersum Marvela. W walce o globalne bezpieczeństwo stanie m.in. Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa. Razem będą musieli zmierzyć się z Lokim i jego potężną armią, która chce podbić Ziemię.

TVN
20.05 Mumia
Młoda archeolog Evelyn i jej brat Jonathan wyruszyli na wyprawę w poszukiwaniu zaginionego Miasta Umarłych – Hamunaptry. Według legendy mają się tam znajdować skarby faraona. Przewodzi im Rick O’Connell, jeden z dwóch ludzi, którzy byli już w Mieście Umarłych. Tam znajdują mityczną Księgę Umarłych. Czytając ją, Evelyn nieumyślnie wypowiada zaklęcie, które budzi do życia mumię Imhotepa – kapłana Ozyrysa, który trzy tysiące lat wcześniej zabił faraona z miłości do jego żony, Anck Su Namun. Teraz Imhotep chce przywrócić Anck Su Namun do życia, przy okazji niszcząc wszystko, co staje na jego drodze.

TVN
22.35 Adwokat diabła
Kevin Lomax jest młodym adwokatem z Florydy, który odnosi sukcesy w pracy – nie przegrał jeszcze żadnej sprawy, oraz w życiu prywatnym, wiodąc szczęśliwe życie u boku pięknej żony. Skuszony perspektywą dużego zarobku wyjeżdża do Nowego Jorku i podejmuje pracę w kancelarii Johna Miltona. Urzeczony nowojorskim życiem i swoim nowym szefem nie zdaje sobie sprawy z tego, jaką cenę przyjdzie mu zapłacić za kontakty z Miltonem.

SOBOTA

TVN
20.00 Kocha, lubi, szanuje
Cal Weaver nie przeczuwa, że coś złego dzieje się w jego małżeństwie, dopóki jego żona nie oznajmia, że go zdradza i żąda rozwodu. W wieku czterdziestu kilku lat Cal znowu umawia się na randki i próbuje odnaleźć w nowej rzeczywistości. Pomaga mu w tym młody podrywacz Jacob Palmer, który stara się pokazać Calowi nowe możliwości, jakie się przed nim otworzyły, kiedy znowu został singlem.

TVP 2
20.05 Błękitna głębia 2: Rafa
Sebastian i Dani to młoda, lubiąca ryzyko para, która w zamian za duże pieniądze, wraz z grupą innych nurków podejmuje się poszukiwań legendarnych kosztowności Krzysztofa Kolumba. Skarb ma znajdować się w pobliżu rafy, która otacza zamieszkiwaną przez nich wyspę. Wyprawa przez piękną, hawajską rafę przeradza się jednak w ogromne wyzwanie, które podda próbie umiejętności nurków, ich charakter oraz wolę życia.

TVN 7
20.05 Ogłaszam was Chuckiem i Larrym
Wdowiec Larry samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Ponieważ jego praca strażaka jest bardzo niebezpieczna, chce zabezpieczyć finansowo przyszłość syna i córki i stara się o ubezpieczenie na wypadek nieszczęścia. Gdy okazuje się, że musi być w stałym związku, postanawia zawrzeć fikcyjne małżeństwo. Wykorzystuje więc dług wdzięczności, jaki ma wobec niego jego przyjaciel Chuck za uratowanie mu życia podczas jednej z akcji. Chuck zgadza się na ślub. Oczywiście małżeństwo ma istnieć tylko na papierze, ale podejrzliwi urzędnicy sprawiają, że przyjaciele muszą zamieszkać razem i udawać szczęśliwych nowożeńców.

NIEDZIELA

TVN
20.00 Na własną rękę
Strażak Gordon Brewer traci żonę i synka w ataku terrorystycznym na konsulat Kolumbii. Celem byli urzędnicy prowadzący wojnę z narkotykowymi kartelami, a rodzina Brewera znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Ponieważ działania służb zmierzające do ukarania sprawcy – przywódcy partyzantki z Kolumbii i terrorysty El Lobo – przedłużają się, a być może zostaną nawet zaniechane ze względów politycznych, Gordon postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość. Wyrusza do Kolumbii, by osobiście wyrównać rachunki z El Lobo i pomścić swoją rodzinę.

TVP 1
22.15 Lato w Grecji
Rieke wspólnie z siostrą otwiera przedsiębiorstwo turystyczne. Kobieta wyrusza nowym autobusem do Aten, jednak pojazd zostaje skradziony. Ubezpieczyciel zwróci pieniądze tylko w przypadku, gdy Rieke udowodni, że zaparkowała autobus we właściwym miejscu. Początkująca w zawodzie kobieta bardzo przeżywa tę sytuację, ale w batalii z ubezpieczycielem może liczyć na pomoc przystojnego Yannisa.

TV Puls
23.00 The Quake. Trzęsienie ziemi
W 1904 roku mieszkańcy Oslo musieli zmierzyć się z trzęsieniem ziemi o sile 5,4 w skali Richtera. Geolog Kristian, obserwując ruchy tektoniczne rejestrowane w Skandynawii obawia się, że stolicę Norwegii może czekać kolejna katastrofa, tym razem o skali większej niż jakiekolwiek, jaka miała dotąd miejsce na Ziemi. Teraz musi ostrzec ludzi i zmierzyć się z władzami, które bagatelizują zagrożenie.

Leave a Reply