piątek, 21 czerwca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina PopielówKarłowice

Karłowicki Dom Kultury zaprasza na bal karnawałowy dla dzieci oraz Azjatycki Comber

Przed nami bardzo imprezowy czas w Domu Kultury w Karłowicach. 17 stycznia najmłodsi będą bawić się na balu karnawałowym, a 10 lutego wszystkie panie zaproszone są na Azjatycki Comber. Na oba wydarzenia obowiązują zapisy.

W programie balu karnawałowego dla dzieci zaplanowano zabawy i konkursy, tańce z animatorem, warsztaty plastyczne oraz słodki poczęstunek. Wszystko to czekać będzie 17 stycznia (środa) w godz. 9.00 – 13.00 w karłowickim Domu Kultury. Impreza skierowana jest do wszystkich dzieciaków, jednak tym poniżej 6. roku życia muszą towarzyszyć rodzice/opiekunowie. Wstęp kosztuje 10 zł, a zapisy prowadzone są pod numerem tel.: 774–692–193. Tam też można szukać większej dawki informacji.

Zabawa taneczna, konkursy z nagrodami oraz pyszne jedzenie, ciasta i napoje – takie atrakcje zaplanowano w programie Azjatyckiego Combra, który odbędzie się 10 lutego (sobota) od godz. 19.00 w Domu Kultury w Karłowicach. Bilety w cenie 160 zł można nabyć w sekretariacie SCKTiR w Popielowie, a szczegółowe informacje udzielane są pod numerem tel.: 774–692–193.

– Przygotujcie swoje najpiękniejsze kimona, chińskie qipao czy tradycyjne japońskie yukata, bo czeka nas noc pełna magii i zabawy w stylu Azji! – zachęca Centrum Kultury.

fot. Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Popielowie

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz