czwartek, 8 czerwca, 2023
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina Łubniany

Klaun porwał dzieci do wspólnej zabawy

Dla najmłodszych z Kępy przygotowano pełen atrakcji Dzień Dziecka. Drugiego czerwca miejscowa Rada Sołecka zapewniła dzieciakom wiele świetnej zabawy.

Boisko przy świetlicy wiejskiej zapełniło się najmłodszymi mieszkańcami oraz ich rodzicami, dziadkami, ciotkami czy wujkami. Tam czekała na nich pani animator w stroju klauna, która zadbała o to, żeby nikt się nie nudził. Organizowała ciekawe gry i zabawy z nagrodami nie tylko dla dzieci, starając się wciągnąć do wspólnych harców też dorosłych uczestników imprezy. Na najmłodszych czekała też dmuchana zjeżdżalnia, która choć miała swoich amatorów, nie zdołała bardziej zainteresować dzieci niż klaun z głową pełną wesołych pomysłów. A żeby nikomu nie zabrakło energii, przygotowano pyszny poczęstunek dla wszystkich gości i lemoniadę, która w to upalne popołudnie była wręcz konieczna.

Dzieci z Kępy w pięknym stylu uczciły swoje święto. Aż żal, że na kolejny taki dzień będą musiały poczekać rok. Choć Rada Sołecka z pewnością umili im ten czas innymi, pełnymi atrakcji imprezami.

Leave a Reply