niedziela, 19 maja, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina Dobrzeń Wielki

Pierwsza taka sesja dobrzeńskiej Rady Gminy

Na dobre rozpoczęła się kolejna kadencja samorządowa 2024-2029. Rada Gminy Dobrzeń Wielki ma już za sobą swoje pierwsze posiedzenie, które odbyło się wczoraj (6 maja), a które skoncentrowane było na ślubowaniach wójta Piotra Szlapy i radnych oraz wyborze przewodniczącego Rady.

Pierwsza taka sesja dobrzeńskiej Rady Gminy 2
Wójt Piotr Szlapa z radnymi w kadencji 2024-2029: Danielem Cossbau, Grzegorzem Dureckim, Krzysztofem Filą, Józefem Gregulcem, Krystianem Klimańskim, Benjaminem Kokottem, Ireną Krowiak, Piotrem Libawskim, Januszem Piontkowskim, Zbigniewem Podolskim, Dorotą Pregel, Waldemarem Reck, Sławomirem Taszyckim, Zbigniewem Wajmanem i Marcinem Żmudą

Przed nami kolejnych 5 lat pracy na rzecz naszej gminnej społeczności. Będziemy wykonywać ją tak, jak do tej pory, z największym zaangażowaniem i dbałością o potrzeby mieszkańców. Cieszę się z wyniku wyborów, z kredytu zaufania jaki otrzymaliśmy. Z pewnością postaramy się go nie zawieść – mówił po złożonym ślubowaniu wójt Piotr Szlapa. – Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas w tym trudnym czasie wyborczym.

Pierwszą sesję poprowadził radny Zbigniew Wajman i tak już pozostanie, ponieważ został on jednogłośnie wybrany nowym przewodniczącym Rady Gminy. Jego zastępcą będzie Piotr Libawski, który wiceprzewodniczącym był także w poprzedniej kadencji.

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz