piątek, 21 czerwca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina PopielówPopielów

Popielowski Popiołek. Przed nami spotkania dla dzieci i dorosłych

Przed mieszkańcami gminy Popielów kolejne wydarzenia organizowane w ramach projektu „Popielowski Popiołek i inne mądrale na Stobrawskim Zielonym Szlaku”. W najbliższych dniach dzieci i dorośli wezmą udział w spotkaniach warsztatowych, w trakcie których będą poszukiwać i odkrywać swoje talenty. Liczba miejsc jest ograniczona i listy na spotkania dla dzieci i młodzieży szybko się zapełniły, ale są jeszcze wolne miejsca dla dorosłych.

Warsztaty zaplanowano na czwartek (13 czerwca) o godz. 17.00 w restauracji „Pod dębem” w Popielowie. Poprowadzi je Izabela Antosiewicz – propagatorka rodzicielstwa opartego na mocnych stronach, twórczyni marki Przytulam.pl, autorka książek i matka trójki dorosłych już dzieci, która samą siebie nazywa „Izą od talentów”. W Popielowie podpowie m.in., jak odnaleźć i pielęgnować swoje mocne strony, w jaki sposób dbać o poczucie własnej wartości oraz jak wychować dzieci na szczęśliwych dorosłych. Na warsztaty obowiązują zapisy, które są prowadzone pod numerem tel.: 77–427–58–30.

Popielowski Popiołek. Przed nami spotkania dla dzieci i dorosłych 2
fot. Gmina Popielów

Skończyły się niestety miejsca na zajęcia dla dzieci i młodzieży, których zaplanowano trzy: w czwartek (13 czerwca) o godz. 8.45 w szkole podstawowej w Popielowie, w czwartek (13 czerwca) o godz. 10.45 w szkole podstawowej w Starych Siołkowicach, w piątek (14 czerwca) o godz. 8.25 w szkole podstawowej w Karłowicach. Najmłodsi, którzy wezmą w nich udział, będą się uczyć o komunikacji oraz poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Projekt „Popielowski Popiołek i inne mądrale na Stobrawskim Zielonym Szlaku” został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w ramach naboru „Promocja obszaru” ogłoszonego przez Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak.

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz