wtorek, 23 kwietnia, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Wiadomości

Ruszył nabór LGD Stobrawski Zielony Szlak. Już jutro bezpłatne szkolenie

Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak ogłosiło kolejny nabór – 32/2023 Promocja obszaru. Wnioski będą przyjmowane od 27 listopada do 11 grudnia, a już jutro odbędzie się bezpłatne szkolenie online. Termin zgłoszenia swojego udziału mija dziś (15 listopada) o godz. 14.00.

Ruszył nabór LGD Stobrawski Zielony Szlak. Już jutro bezpłatne szkolenie 2
fot. LGD Stobrawski Zielony Szlak

Aby zgłosić uczestnictwo w szkoleniu online, należy wypełnić formularz dostępny TUTAJ, a następnie wysłać go na adres e-mail: lgd@stobrawskiszlak.pl. Trzeba przy tym pamiętać, by zrobić to dziś przed godz. 14.00. Szkolenie natomiast zaplanowano na jutro (16 listopada) o godz. 11.00.

Ruszył nabór LGD Stobrawski Zielony Szlak. Już jutro bezpłatne szkolenie 3
fot. LGD Stobrawski Zielony Szlak

Od 10 listopada do 11 grudnia potrwają też indywidualne konsultacje dotyczące naboru 32/2023. Są to konsultacje bezpłatne, odbywające się online, za które można otrzymać maksymalnie 4 punkty. Aby wziąć w nich udział, należy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (dostępny TUTAJ) na adres e-mail: lgd@stobrawskiszlak.pl. Wnioskodawcy nie mogą jednak zapomnieć, że LGD Stobrawski Zielony Szlak będzie konsultować tylko wypełnione dokumenty, a formularz wniosku oraz fiszka projektowa do I konsultacji muszą zostać przesłane na wspomniany adres e-mail LGD najpóźniej do 6 grudnia do godz. 12.00.

Ruszył nabór LGD Stobrawski Zielony Szlak. Już jutro bezpłatne szkolenie 4
fot. LGD Stobrawski Zielony Szlak

W ramach naboru 32/2023 można składać wnioski dotyczące promocji walorów przyrodniczych, kulturowych oraz historycznych obszaru LGD poprzez realizację projektów opartych o mity, legendy, podania i opowiadania na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowaną przez społeczność Stowarzyszenia LGD Stobrawski Zielony Szlak. Wsparcie, jakie można uzyskać, to refundacja wynosząca do 100% kosztów kwalifikowanych (chyba że beneficjentem jest jednostka sektora finansów publicznych – w takim przypadku limit wynosi 63,63% kosztów kwalifikowanych, czyli z uwzględnieniem wymaganych 36,37% wkładu własnego). W sumie na to przedsięwzięcie przeznaczono 360 tys. zł, a maksymalna kwota wsparcia dla pojedynczego projektu wynosi 60 tys. zł.

Wnioski będą przyjmowane od 27 listopada do 11 grudnia w biurze LGD Stobrawski Zielony Szlak (w Dobrzeniu Wielkim na ul. Kościelnej 5). Dokumenty należy dostarczyć osobiście lub poprzez osobę upoważnioną do reprezentacji w godz. 9.00–14.00, a w ostatnim dniu naboru najpóźniej do godz. 12.00.

Więcej informacji na temat naboru 32/2023 Promocja obszaru można znaleźć TUTAJ.

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz