niedziela, 5 lipca, 2020
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina ŁubnianyCiekawostki

VII koncert „W Tonacji Śląska”

W ramach VII koncertu „W Tonacji Śląska” na deskach Filharmonii Opolskiej wystąpi wielu znakomitych artystów. Gwiazdą wieczoru 10 grudnia będą Maja i Andrzej Sikorowscy.

Andrzej Sikorowski – wybitna indywidualność polskiej sceny muzycznej, poeta, autor tekstów, kompozytor, piosenkarz i gitarzysta, lider grupy Pod Budą, felietonista, twórca utworów do filmów i spektakli teatralnych, laureat wielu nagród i wyróżnień oraz odznaczeń państwowych. Wraz z córką Mają, w towarzystwie kilkuosobowego zespołu muzycznego, wykona swoje największe przeboje, w tym z repertuary grupy Pod Budą.

Pozostali wykonawcy, którzy wystąpią na tegorocznym koncercie „W Tonacji Śląska”, to: Grzegorz Płonka z zespołem Nivel, Zespół Pieśni Ludowej Silesia, Maria Ruszczewska, Konstancja Wencel, Kamila Płoszajska oraz duet Maria Mika i Anna Smolczyk.

Bilety w cenie 80 zł (parter) i 70 zł (balkon) można nabyć w Łubniańskim Ośrodku Kultury. Płatności należy dokonać przelewem (nr konta znajduje się na załączonym poniżej plakacie). Po otrzymaniu wpłaty ŁOK prześle bilety pocztą na wskazany w przelewie adres.

VII koncert „W Tonacji Śląska” 2

Dodaj komentarz