sobota, 27 lutego, 2021
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Dobrzeń Wielki

Lokalna firma wybuduje w Dobrzeniu duży obiekt sportowy

Lokalna firma wybuduje w Dobrzeniu duży obiekt sportowy

Tajemniczy właściciel lokalnej firmy, inwestor, podzielił się telefonicznie z redakcją informacją o wybudowaniu w Dobrzeniu Wielkim, na działce w bliskim sąsiedztwie dworca kolejowego, dużego, całorocznego, zadaszonego obiektu sportowego.

Będzie on przede wszystkim pełnił funkcję kortów tenisowych (planowanych jest kilka), co w gminie Dobrzeń jest nowością. Hala sportowa będzie jednak przystosowana, dzięki odpowiednim wymiarom i nowoczesnej technologii zastosowanej przy wykonaniu nawierzchni, do uprawiania również innych dyscyplin sportowych, takich jak np. piłka nożna, ręczna, siatkówka, czy koszykówka.

Dzięki dobrej lokalizacji obiekt będzie łatwo dostępny dla mieszkańców Osiedla Energetyk oraz osób korzystających podczas sezonu letniego z kąpieliska Balaton.

Korzystać z niego będą mogły szkoły, kluby i organizacje sportowe oraz osoby prywatne.

Jak zapowiedział inwestor, ceny będą przystępne, możliwe będą także różnego rodzaju dofinansowania. Ale o szczegółach napiszemy, kiedy zostaną dopracowane. Na razie czytelnikom musi wystarczyć informacja, że taki obiekt powstanie do końca przyszłego roku i jego inwestorem jest lokalna firma. Jej właściciel przekaże więcej informacji, kiedy tylko ruszą pierwsze prace budowlane.

Lokalna firma wybuduje w Dobrzeniu duży obiekt sportowy 5

Leave a Reply