piątek, 21 czerwca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina Łubniany

III bal charytatywny w gminie Łubniany wesprze 12-letnią Martę Pietrek

Wójt gminy Łubniany Paweł Wąsiak zaprasza 3 lutego na kolejny bal charytatywny. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz 12-letniej Marty Pietrek z Luboszyc, borykającej się z rzadką chorobą genetyczną.

Bal odbędzie się 3 lutego od godz. 19.00 w karczmie Zagłoba w Opolu. Na uczestników czekać będą licytacje, posiłki i napoje, a także doskonała zabawa przy muzyce DJ-a Dawida Nagieta i Magdaleny Pal z zespołem Fanaberie. Wszystko to za 490 zł od pary. Decyzję warto podjąć szybko, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Bilety można nabyć w sekretariacie urzędu gminy.

Będzie to już trzecia odsłona balu charytatywnego wójta gminy Łubniany. Pierwszy odbył się w 2019 roku, a zebrana kwota ponad 50 tys. zł wsparła leczenie 2-letniego wówczas Piotra Świerca, cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe. Rok później zorganizowano kolejny bal, podczas którego zebrano ponad 46 tys. zł i przekazano na rzecz 4-letniego wtedy Karola Stadnika, chorującego na zespół Bealsa. Dochód z 3. balu charytatywnego zostanie w całości przeznaczony na rzecz Marty Pietrek, 12-letniej mieszkanki Luboszyc, borykającej się z zespołem Coffina-Siris. To rzadka choroba genetyczna, charakteryzująca się m.in. zaburzeniami wzrostu i rozwoju psychoruchowego oraz wymagająca kosztownego leczenia i rehabilitacji.

III bal charytatywny w gminie Łubniany wesprze 12-letnią Martę Pietrek 2
fot. Gmina Łubniany
Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz