piątek, 21 czerwca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Popielów

Kreatywnie, na sportowo i na wesoło

SONY DSC

Kreatywnie, na sportowo i na wesoło

Taką atmosferę zastał Mikołaj, wkraczając dziarsko i z przytupem na halę sportową PSP w Popielowie, gdzie GZ LZS zorganizował sportowe Mikołajki.

Zorganizował z rozmachem, nieco inaczej niż w latach poprzednich. Na sali rozstawiono wielką dmuchaną zjeżdżalnie, dmuchaną tarczę do ćwiczenia celności i gry logiczno – zręcznościowe. Imprezę prowadziły animatorki przebrane za elfki – pomocnice świętego, przeprowadzając liczne zabawy ruchowe, taneczne i słowno – muzyczne i malując dziecięce buźki. Każdy maluch mógł wybrać najbardziej dla niego odpowiednią formę zabawy.

Na hali zgromadziło się ponad 200 dzieci z całej gminy. Tych najmłodszych – przedszkolaków i tych starszych – uczniów I, II i III klas szkół podstawowych. Towarzyszyli im rodzice, dziadkowie i opiekunowie.

W zabawie Mikołajowej uczestniczyła również wójt Sybilla Stelmach, która wręczyła przedszkolakom medale za udział w wydarzeniu.

Zabawa z Mikołajem, który zawitał na salę aż dwa razy i rozdał prezenty grzecznym dzieciom, a tylko takie był na hali, trwała trzy godziny. Bardzo intensywne godziny. Dzieciaki opuszczały imprezę z prezentami, wypiekami na twarzy, spocone, ale z wielkim rogalem na ustach i z mnóstwem pozytywnych wrażeń. Wodzirejem wydarzenia był członek gminnego zarządu LZS Zbigniew Buła.

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz