niedziela, 19 maja, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina PopielówKarłowicePopielów

Popielowski Popiołek i inne mądrale na Stobrawskim Zielonym Szlaku

Maj i czerwiec w gminie Popielów upłyną pod znakiem kilku projektów. Jednym z nich jest „Popielowski Popiołek i inne mądrale na Stobrawskim Zielonym Szlaku”, w ramach którego zaplanowano m.in. piknik naukowy, Dzień Talentów czy „Dzień Mądrego Pszczelarza”.

Popielowski Popiołek pojawi się na festiwalu naukowym, który będzie obejmować 6 ciekawych przedsięwzięć integracyjno-promocyjnych w Popielowie i Karłowicach. Zorganizowane zostaną: warsztaty z autoprezentacji; spotkania „W poszukiwaniu i odkrywaniu talentów” dla dzieci ze szkół podstawowych, nauczycieli i rodziców; „Dzień Mądrego Pszczelarza” w centrum warsztatowym Wśród Pszczół w Karłowicach; Dzień Talentów w Centrum Kultury; piknik naukowy oraz akcja „Akademia Pana Kleksa, Popiołka i innych mądrali” podczas Nocy w Bibliotece. Wszystkie te działania mają pochłonąć w sumie 56 969,68 zł.

Projekt „Popielowski Popiołek i inne mądrale na Stobrawskim Zielonym Szlaku” skierowano przede wszystkim do dzieci i młodzieży z gminy Popielów oraz całego obszaru LGD Stobrawski Zielony Szlak. Operacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w ramach naboru „Promocja obszaru” ogłoszonego przez Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak.

Popielowski Popiołek i inne mądrale na Stobrawskim Zielonym Szlaku 2
fot. Gmina Popielów
Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz