piątek, 21 czerwca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina Dobrzeń Wielki

Rozbudowa dróg wojewódzkich. Jutro spotkanie konsultacyjne

Rozbudowa dróg wojewódzkich w gminie Dobrzeń Wielki będzie tematem spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się jutro (12 grudnia) w godz. 16.30–18.00 w urzędzie gminy. Uczestnicy poznają koncepcję inwestycji, a także będą mogli zaproponować zmiany.

Do udziału w spotkaniu zaproszeni są wszyscy zainteresowani koncepcją przebudowy dwóch odcinków – drogi nr 464 od Odry do skrzyżowania z drogą nr 457 w Chróścicach oraz drogi nr 454 w Dobrzeniu Małym i Dobrzeniu Wielkim. Uczestnicy będą mogli poznać szczegóły obu inwestycji, które przybliżą przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich i Urzędu Gminy oraz projektanci. Będzie to też okazja do zadania pytań oraz zasugerowania poprawek.

Koncepcja rozbudowy dróg wojewódzkich przebiegających przez nasze miejscowości jest bardzo szeroka, dlatego warto zapoznać się ze zmianami, które nas czekają i wnieść ewentualne uwagi – zachęca Gmina na swojej stronie internetowej. – Serdecznie zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców i wszystkie osoby zainteresowane tą sprawą.

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz