piątek, 21 czerwca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina Popielów

Ferie zimowe z Centrum Kultury. Dziewięć dni pełnych atrakcji

Podczas gdy głowy mieszkańców zaprzątnięte są przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia i sylwestra, Centrum Kultury w Popielowie oraz KGW „Leśne Babki” z Kaniowa pomyślały już o zorganizowaniu ciekawych zajęć dla dzieci na czas ferii zimowych. Od 15 do 26 stycznia na najmłodszych czekać będzie ogrom warsztatów, gier i zabaw, a nawet wycieczka do Wrocławia.

Wśród atrakcji znalazły się projekcje filmowe, bal karnawałowy, różnego rodzaju warsztaty, gry i zabawy. 24 stycznia odbędzie się też wycieczka do Wrocławia, której uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć wystawę budowli z klocków Lego. Większość zajęć zaplanowano w SCKTiR w Popielowie oraz w Domu Kultury w Karłowicach, ale kilka niespodzianek czekać będzie też w świetlicach wiejskich w Kaniowie i Rybnej.

Koszt udziału w zajęciach w Popielowie i Karłowicach wynosi 10 zł za dzień, wycieczka do Wrocławia kosztuje 100 zł, zajęcia w świetlicach są natomiast darmowe. Trzeba jednak pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są w sekretariacie Centrum Kultury (ul. Powstańców 34, nr tel.: 774–692–193).

Ferie zimowe z Centrum Kultury. Dziewięć dni pełnych atrakcji 2
fot. Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji
Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz