sobota, 20 lipca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Gmina Popielów

32. Finał WOŚP. Popielowski sztab poszukuje sponsorów, darczyńców i wolontariuszy

Na dobre rozpoczęły się przygotowania do kolejnego, 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już 28 stycznia 2024 roku. Nad organizacją imprezy intensywnie pracuje również sztab w Popielowie, który poszukuje zainteresowanych współdziałaniem sponsorów, darczyńców oraz wolontariuszy.

Motto 32. Finału WOŚP brzmi „Tu wszystko gra OK!”. Tym razem Fundacja chce skupić się na płucach po pandemii – z zebranych środków planowany jest zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Aby pomóc popielowskiemu sztabowi jako wolontariusz, należy samodzielnie zarejestrować się TUTAJ. Zaplanowano, że zgłoszenia będą przyjmowane do 15 grudnia. Już teraz do akcji mogą włączyć się też sponsorzy i darczyńcy, wspierając sztab finansowo oraz przekazując przedmioty, vouchery lub wytwory do licytacji, które będą prowadzone podczas finału oraz na platformie Allegro.

Do zaangażowania w 32. Finał WOŚP w Popielowie zaproszone są również sołectwa, koła gospodyń wiejskich, strażacy i wszystkie miejscowe organizacje. Chęć współpracy oraz wszelkie pytania można zgłaszać przez e-mail: sztabpopielow@op.pl lub telefonicznie u szefa sztabu Justyny Gawrońskiej pod numerem tel.: 794–344–056.

32. Finał WOŚP. Popielowski sztab poszukuje sponsorów, darczyńców i wolontariuszy 2
fot. Samorządowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Popielowie
Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz