sobota, 20 lipca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Kaniów

Dla taty, mamy i dziecka. Dla babci i dziadka też

SONY DSC

Dla taty, mamy i dziecka. Dla babci i dziadka też

23 czerwca w Kaniowie przy budynku OSP odbył się festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji, zwłaszcza dla najmłodszych.

Damian Gorazdowski w stroju kapitana statku – pirata porwał dzieciaki do wspólnej zabawy, nie dając im czasu na nudę i wytchnienie. O tym, że podobały się maluchom harce z panem Damianem, świadczył co rusz wybuchający chichot i nieznikający z twarzy uśmiech. Taniec, śpiew, gry i zabawy. I to nie tylko dla najmłodszych. Rodzice i dziadkowie też zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Rywalizowali na przykład ze sobą, przeciągając linę. Przy tej konkurencji okazało się, że ilość kilogramów nie zawsze przekłada się na siłę mięśni i tym samym na zwycięstwo.

Dzieciaki mogły korzystać ze wszystkich atrakcji i poczęstunku za darmo. Domowe wypieki upieczone przez kaniowskie gospodynie, wata cukrowa i popcorn, to wyśmienita oferta niedzielnego, poobiedniego deseru. Konsumowanie go w sporym gronie znajomych, to dodatkowa przyjemność i korzyść. Dla dzieciaków przygotowano niespodzianki – prezenty z okazji minionego Dnia Dziecka.

Organizatorem festynu była Rada Sołecka, a sponsorami Gmina Popielów, Centrum Kultury, sklep MiszMasz Anity Wesłowskiej w Kup, sklep Beck w Popielowie i Rada Sołecka.

Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz