piątek, 19 lipca, 2024
info@echogminopolskich.pl
0
  • No products in the cart.
Nowe Siołkowice

Siołkowicka „Przystań Wodna” otwiera się na wakacje

W końcu nadeszły upragnione wakacje, a wraz z nimi okres orzeźwiających kąpieli i beztroskiego spędzania czasu na upalnych plażach. Idealnym miejscem dla takich letnich aktywności jest kąpielisko „Przystań Wodna” w Nowych Siołkowicach, które zostanie oficjalnie otwarte na kolejny sezon już 29 czerwca, czemu będzie towarzyszyć impreza pełna atrakcji dla całych rodzin. Start wydarzenia o godz. 15.00.

W ramach otwarcia „Przystani Wodnej” odbędzie się naukowy eko-piknik, na którym będzie można znaleźć specjalne stoiska tematyczne oraz liczne warsztaty edukacyjne, których uczestnicy wezmą udział w ciekawych zajęciach związanych między innymi z ekologią i ochroną środowiska. Ponadto zaplanowano turniej siatkówki plażowej i piłki nożnej, kameralny koncert oraz warsztaty kulinarne. Nie zabraknie też strefy gastronomicznej z lodami i przekąskami.

Impreza z okazji otwarcia siołkowickiego kąpieliska jest częścią promującego ekologię projektu „Eko-edukacja w gminie Popielów”. Zadanie dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

Siołkowicka „Przystań Wodna” otwiera się na wakacje 2
fot. Gmina Popielów
Echo Gmin Opolskich

Dodaj komentarz